Kolska Kronika Policyjna

Autor: kurier-kolski.pl | 25.12.2013

W ostatnim okresie na terenie Koła i powiatu kolskiego służby dyżurne Komendy Powiatowej Policji w Kole zanotowały następujące zdarzenia o charakterze przestępczym.

 

– 23 grudnia funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kłodawie zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Kłodawa, który posiadał przy sobie marihuanę. Teraz mężczyzna może spędzić 3 lata w więzieniu.

– 20 grudnia na terenie Targowiska Miejskiego w Kole złodziej wykorzystując nieuwagę mieszkanki Gminy Kościelec ukradł portfel, w którym znajdowały się pieniądze oraz dokumenty osobiste.

– 23 grudnia nieustalony dotychczas sprawca włamał się do niezamieszkałego domu jednorodzinnego na terenie Gminy Kłodawa i ukradł, m. in. dywan oraz kilka kompletów pościeli i ręczników o wartości 500 złotych.

– 23 grudnia w jednej z aptek na terenie Koła złodziej ukradł pozostawiony na ladzie telefon komórkowy marki LG o wartości 600 złotych.

– 22 grudnia Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Kole ujawnili u 21-letniego mężczyzny około 3 gram środków odurzających, których posiadanie jest zabronione. Teraz mieszkaniec województwa łódzkiego może spędzić 3 lata w więzieniu.

– w okresie do 18 do 22 grudnia z cmentarza komunalnego w Leśnicy złodziej ukradł przymocowany do nagrobka lampion wykonany z brązu. Wartość strat wyceniono na kwotę 600 złotych.

– w nocy z 20/21 grudnia na terenie Gminy Koło z warsztatu samochodowego nieustalony dotychczas sprawca ukradł, m. in.: wiertarki, szlifierki oraz zestawy kluczy nasadowych o wartości ponad 7 000 złotych.

– 20 grudnia na terenie jednego ze sklepów w Kole przy ul. Toruńskiej złodziej ukradł 53-letniej kobiecie torebkę, w której znajdowały się pieniądze oraz dokumenty osobiste.

Źródło: Rzecznik Prasowy KPP w Kole

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526