Zatrzymano w Kole 46-letnią dealerkę amfetaminy!

Autor: kurier-kolski.pl | 11.11.2013

5 listopada policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali trzy osoby, które posiadały środki odurzające o łącznej czarnorynkowej wartości ponad 2.000 złotych. Jedna z zatrzymanych, 46-letnia kobieta, mieszkanka Koła, została tymczasowo aresztowana. Znaleziono u niej 67 gramów amfetaminy, co wystarczyło do postawienia jej zarzutu rozprowadzania narkotyku. Grozi za to 10 lat więzienia.

 

Kolscy kryminalni oraz funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w przeciągu 7 godzin na terenie Koła dokonali trzech zatrzymań osób, które posiadały narkotyki. Dwóch mężczyzn w wieku 18 i 25 lat posiadało przy sobie środki odurzające w postaci marihuany oraz haszyszu, natomiast w mieszkaniu u 46-letniej kobiety policjanci znaleźli amfetaminę oraz marihuanę.

W wyniku zatrzymań, kolska policja zabezpieczyła 67 gram amfetaminy, około 2 gramy marihuany i 0,5 grama haszyszu. Mężczyźni, którzy posiadali przy sobie niewielkie ilości środków odurzających po przedstawieniu zarzutów, za które grozi do 3 lat więzienia, zostali zwolnieni do domu. Kobiecie natomiast przedstawiono zarzuty posiadania oraz rozprowadzania środków odurzających za które grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wobec 46-latki Sąd Rejonowy w Kole na wniosek Policji oraz Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Źródło: Rzecznik Prasowy KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
hhhhhhhhh
hhhhhhhhh
10 lat temu

czyżby zazdrosna sasiadka z dupy sprzedała

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526