Górnik Konin z trudnością wywiózł 3 punkty z Koła

Autor: kurier-kolski.pl | 11.11.2013

Lider tabeli Górnik Konin spotkał się na stadionie miejskim w Kole z zajmującą 11. miejsce Olimpią Koło. Prawie wszyscy za zdecydowanego zwycięzcę uważali drużynę gości z Konina. Gospodarzy za to już satysfakcjonowałby wynik remisowy. Dużo nie brakowało, a życzenie to by się ziściło, bowiem do 88. minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy. Ostatecznie szalę przeważył tylko jeden gol.

 

 
Niestety, w zamieszaniu podbramkowym gola dającego prowadzenie Górnikowi Konin zdobył eks-zawodnik naszej Olimpii Łukasz Kujawa, grający obecnie w konińskim klubie. Dużo nie brakowało, a wynik brzmiałby inaczej, gdyby w 28. minucie, po strzale Damiana Kotkowskiego, piłka nie trafiła w słupek a wpadła do siatki. Jednak tak się nie stało. Bramka została zdobyta kiedy olimpijczycy mieli przewagę i co chwila „świątynia” gości była zagrożona.

Olimpia rozegrała bardzo dobry mecz. Więcej spodziewano się po Górniku. Liczono, że Górnik z łatwością wywiezie z Koła 3 punkty. Wywiózł, ale przy odrobinie szczęścia wynik mógł być odwrotny.

Trochę przykre jest to, ze wychowanek Olimpii Koło jakim jest Łukasz Kujawa strzelił swoim byłym kolegom gola. Ale, trudno, taka jest piłka nożna. Łukasz, nie mamy do Ciebie pretensji! W meczu z Racotem kolanie strzelili 3 bramki i przegrali mecz. Gramy dalej!

Sędziowali dobrze: Dawid Matyniak jako główny oraz Krzysztof Orszulak i Sylwia Grygier jako liniowi.

Na słowa uznania zasługuje Zarząd kolskiej Olimpii, który w sposób bardzo profesjonalny przygotował obiekt do tego spotkania, zapewniając wszelkie normy bezpieczeństwa, dla kibiców zarówno naszych jak i przyjezdnych. Po tym meczu można zauważyć profesjonalizm w ich działaniu.

Po meczu trener Mikusik powiedział: – Szkoda straconych punktów, ponieważ w tym meczu nie byliśmy na pewno drużyną słabszą, ale jak się nie wykorzystuje stworzonych dogodnych sytuacji w meczu, nie można wygrać.

Skład drużyny Olimpii: Suliński, Brzuśkiewicz, Wiśniewski, Trzmielewski, Rutkowski Piotr, Rutkowski Michał, Andrzejczak, Jaroszewski, Marańda, Powietrzyński Paweł (60” Szymański), Kotkowski ( 65” Kawka).

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526