Olimpia odrabia straty

Autor: kurier-kolski.pl | 21.10.2013

W niedzielne popołudnie 20 października w Ostrzeszowie kolska Olimpia rozegrała kolejne ligowe spotkanie, tym razem z plasującą się na 7. miejscu tamtejszą Victorią. Potyczkę nasza drużyna wygrała: Victoria Ostrzeszów – Olimpia Koło 1:2 (1:1).

 

Pierwsze 20 minut to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy nie stworzyli jednak stu procentowej sytuacji do zdobycia  bramki. Później do głosu doszli kolscy piłkarze, którzy opanowali środek boiska. W 36. Minucie, po dwójkowej akcji Szczesiaka z Kawką, ten ostatni dopełnił dzieła dając kolskiej Olimpii prowadzenie. Radość kolan nie trwała długo, ponieważ już 5 minut później, w 41. Minucie, Radosław Dolata doprowadził do wyrównania. Do przerwy już nic się nie zmieniło.

Po przerwie pierwsi do głosu doszli piłkarze Olimpii. W 56. minucie ponownie po dwójkowej akcji, tym razem Kawki z Nieznalskim, ten drugi z zimną krwią pokonał ostrzeszowskiego bramkarza dając ponownie prowadzenie Olimpii. Do końca wynik już nie uległ zmianie, dzięki dobrze funkcjonującemu tego dnia blokowi defensywnemu kolan. Nasi piłkarze mogli jeszcze podwyższyć wynik spotkania, jednak swoje okazje zmarnowali Damian Kotkowski i Kamil Jaroszewski.

Obecnie Olimpia plasuje się na 10. pozycji mając 14 punktów. Oj, przydałyby się punkty stracone w Kole, oj przydałyby się.  Najbliższe spotkanie Olimpii z PKS Racot w sobotę o godzinie 15.00.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Filip Szymański( 35 Piotr Rutkowski), Piotr Andrzejczak, Piotr Krzyżanowski, Łukasz Sikorski, Ariel Szczesiak, Mariusz Nieznalski( 85 Artur Brzuśkiewicz) Piotr Marańda, Paweł Powietrzyński ( 75 Kamil Jaroszewski), Jarosław Kawka( 70 Damian Kotkowski).

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526