Nożownik zatrzymany

Autor: kurier-kolski.pl | 17.08.2013

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 19-latka, który na jednym z kolskich osiedli ugodził nożem 30-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia poszkodowany doznał obrażeń ciała zagrażających jego życiu.

 

Według ustaleń funkcjonariuszy policji, do zdarzenia doszło 9 sierpnia około godz. 22:00 na jednym z osiedli w Kole. Pomiędzy trójką mężczyzn doszło do awantury. Przypadkiem całą sytuację zauważył znajomy jednego z awanturujących się mężczyzn i przybiegł udzielić pomocy. Interweniujący mężczyzna rzucił się na jednego z uczestników zdarzenia i ugodził go nożem. W wyniku doznanych obrażeń 30-latek został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację ratującą życie.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast przystąpili do czynności mających na celu ustalenie tożsamości napastnika, skutkiem czego było jego zatrzymanie.

Mężczyzna przyznał się do winy. Wobec 19-latka na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd Rejonowy w Kole zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Źródło: Rzecznik Prasowy KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
sandra
10 lat temu

Pojebany jestes ja cie
bie znam i to doskonale

sandra
10 lat temu

Pojebany jestes ja cie

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526