Znów podrzucają śmieci

Autor: kurier-kolski.pl | 14.06.2013

Po raz kolejny powraca temat odpadów komunalnych na ul. Dąbrowskiego w Kole. Podrzucanie śmieci źle świadczy o niektórych mieszkańcach naszego miasta, ale to nie zraża „podrzucaczy”. Czy obowiązkowa opłata za śmieci to zmieni?

 

 

Między dwoma „dzwonami” do segregacji śmieci ktoś postawił nabity po brzegi worek. I znów zagadka, jak z teczką o której pisaliśmy kilkanaście dni temu… Nie patrzyłem co jest w worku, bo aż strach – może wściekły pies, a może zgniłe ziemniaki, które zostały po zimie, a może Bóg wie co innego…
A teraz poważnie. Podrzucanie śmieci  źle świadczy  o mieszkańcach Kaliskiego  Przedmieścia. Na pewno nie wszyscy są  tacy, ale między białymi czasem znajdzie się czarna owca. Postawa tego mieszkańca zasługuje na wielkie słowa krytyki. A może zainstalować tam kamerę, która pozwoli ustalić tożsamość niepoprawnego podrzucacza śmieci?
mc

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Miśka
Miśka
10 lat temu

Nie wiem dlaczego pan MC zawsze pisze negatywnie o Kaliskim Przedmieściu, a jest tam też wiele ciekawych miejsc i pozytywnych zdarzeń, o których by można napisać i w ten sposób promować też swoje okolice.

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

w ubiegłym roku sam byłam świadkiem jak mieszkaniec wsi Gozdów wrzucał śmieci do tych pojemników

zax
zax
10 lat temu

A może ktoś w tym worku zostawił jakieś szklane opakowaniowa i po prostu nie przesypał ich do pojemnika na szkło

Miśka
Miśka
10 lat temu

„Podrzucanie śmieci źle świadczy o mieszkańcach Kaliskiego Przedmieścia” jeżeli ktoś widział że robią to mieszkańcy kaliskiego to należało zgłosić to zdarzenie do odpowiednich służb. Mógł to zrobić każdy mieszkaniec z Koła i nie tylko , PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ MIESZKAŃCÓW KALISKIEGO PRZEDMIEŚCIA jak nie wiadomo kto to zrobił.chyba że wiecie to zareagujcie.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526