Stanisław Michalkiewicz w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 26.06.2013

Na zaproszenie Stowarzyszenia „Pozytywna Wielkopolska” i Kongresu „Nowej Prawicy” w Kole, 25 czerwca do Miejskiego Domu Kultury w Kole przyjechał znany dziennikarz i publicysta Stanisław Michalkiewicz. Swego czasu był on członkiem Unii Polityki Realnej i redaktorem naczelnym tygodnika „Najwyższy Czas”.

 

Na spotkanie przybyło około stu mieszkańców z Koła i okolic, którzy z uwagą wysłuchali rysu historycznego Europy i Polski od czasów kongresu wiedeńskiego 1815 r., poprzez I i II wojnę światową, po czasy współczesne.

Na zakończenie dziennikarz w wyczerpujący sposób odpowiadał na zadawane pytania. Przed  prelekcją i po niej, publicysta  otrzymał sporą porcję oklasków. Przed wejściem na salę i przy wyjściu Pan Stanisław sprzedawał swoje książki, składając na każdej autograf. Po zakup książek ustawiła się duża kolejka, bowiem książki szły jak świeże „bułeczki”.

– Cieszy mnie duża frekwencja  na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem,  zwłaszcza obecność młodzieży, co daję nadzieje na przyszłość – powiedział jeden z organizatorów spotkania Marcin Kwiatkowski.

Tekst i fot.: Michał  Chojnacki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526