Sromotna porażka kolan

Autor: kurier-kolski.pl | 10.06.2013

W kolejnym meczu rundy wiosennej, który odbył się w Koźmińcu, piłkarze Olimpii Koło doznali sromotnej porażki. Po Kaliszu to druga przegrana kolan. Mecz zakończył się wynikiem: Płomyk Jarota II – Olimpia Koło 4:0 ( 2:0).

 

O przegranym meczu zdecydowała pierwsza połowa, w której gospodarze zdominowali całkowicie grę we wszystkich formacjach zdobywając dwie bramki.

W drugiej połowie Olimpia zaczęła śmielej atakować, stwarzając kilka dogodnych sytuacji do zmiany wyniku, jednak to gospodarze strzelali bramki.  Z przebiegu całego spotkania to drużyna z Jarocina zdecydowanie zasłużyła na 3 punkty.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra już w najbliższą sobotę 15 czerwca o godz. 16:00 z Białym Orłem Koźmin w Kole. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
Po meczu  Jarek Kawka powiedział: – Rozegraliśmy jedno z najsłabszych spotkań i zasłużenie przegraliśmy, ponieważ w tym dniu Płomyk był drużyną lepszą.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Ariel Szczesiak , Łukasz Ekiert, Hubert Powietrzyński ( Piotr Gronostaj 35’( Dawid Jóźwiak 46’), Piotr Marańda, Artur Bednarczyk (60’ Miłosz Powietrzyński), Jarosław Kawka (Paweł Powietrzyński 70’).

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526