Kolscy radni murem za burmistrzem

Autor: kurier-kolski.pl | 30.06.2013

Podczas środowej 34 sesji Rady Miejskiej w Kole głównym punktem porządku obrad było głosowanie nad absolutorium dla burmistrza Miasta Koła. Kolscy radni po raz kolejny stanęli murem za zarządzającym naszym miastem Mieczysławem Drożdżewskim. Aż 18 radnych podniosło rękę i było „za” tym, że burmistrz dobrze rządzi Kołem i budżetem miasta, a jedynie 2 wstrzymało się od głosu. Żaden nie był przeciwny Drożdżewskiemu. (koz)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
hhhhhhhhh
hhhhhhhhh
10 lat temu

to miasto to syf brud układy i beznadzieja

zmartwiona
zmartwiona
10 lat temu

Widać ,że większości radnym sytuacja jaka jest w naszym mieście odpowiada -dwóch radnych to nie problem-można i tak ,ale nurtuje mnie jedno pytanie -jak długo jeszcze tak zachwyceni będą obywatele naszego miasta?Czy też podzielają tę opinię dobrze zarządzającego miasta,ja osobiście mam wiele pytań i uwag ,ale kto by tam się tym przejmowal??!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526