Trzecia porażka Olimpii

Autor: kurier-kolski.pl | 06.05.2013

W kolejnym meczu rundy wiosennej piłkarze Olimpii Koło po raz trzeci w tym sezonie zeszli z boiska pokonani. Tym razem Olimpia została rozbita w Kaliszu przegrywając 0:5. Kalisz to również jedna z drużyn, która walczy o III ligę. KKS Kalisz – Olimpia Koło 5:0 ( 2:0)

O przegranym meczu zdecydowała pierwsza połowa, w której gospodarze zdominowali całkowicie grę we wszystkich formacjach zdobywając dwie bramki. Pierwszą z rzutu karnego, słusznie podyktowanego po faulu Wiśniewskiego w 8’, a drugą – z rzutu  rożnego w 20’. W tej odsłonie gospodarze stworzyli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednak nie potrafili strzelić bramki.

W drugiej połowie Olimpia zaczęła śmielej atakować, stwarzając kilka dogodnych sytuacji. Żadna z nich nie przyniosła jednak bramki.  Drużyna z Kalisza szybko wykorzystała nieskuteczność zawodników Olimpii przeprowadzając kilka kontr, z których w rezultacie strzeliła kolejne  3 bramki.

Z przebiegu całego spotkania drużyna z Kalisza zdecydowanie zasłużyła na 3 punkty. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra już w najbliższą sobotę 11 maja o godz. 15:00 z SKP Słupa w Kole. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Po przegranym meczu z KKS Kalisz, Jarek Kawka powiedział:  –Zagraliśmy najsłabszy mecz w tej rundzie i zasłużyliśmy na porażkę.

Skład Olimpii (zawodnicy wystąpili w strojach w paski): Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Marcin Mielczarek, Filip Szymański ( Michał Nowakowski 55’) Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak ( Ariel Szczesiak 35’), Łukasz Ekiert, Kamil Jaroszewski, Piotr Marańda, Artur Bednarczyk ( 70’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka ( Bartłomiej Przybyłowski 46’).