Sędzia główny wygrał mecz z Olimpią…

Autor: kurier-kolski.pl | 03.05.2013

„Miłe złego początki” – tak można zacząć relację z meczu Olimpii Koło z Dąbroczanką Pępowo. Miło, że już na początku spotkania, w 6.minucie, gospodarze zdobyli prowadzenie ze strzału Kamila Jaroszewskiego, który wykorzystał strzał Piotrka Marańdy. Dobrze broniący bramkarz gości odbił przed siebie piłkę, dopadł do niej Kamil Jaroszewski i z bliska umieścił ją w siatce. I choć mecz zakończył się wynikiem Olimpia Koło – Dąbroczanka Pępowo 1:2 (1:0), to zawodnicy twierdzą, że tak naprawdę zakończył się wygraną … sędziego głównego (na zdjęciu w środku).

 

Pierwsza  jak i druga połowa, to mecz wyrównany z tym, że więcej strzałów oddali kolanie. Stworzyli też więcej dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Tuż po przerwie w  52.minucie sędzia Marcin Dominiak, podczas wykonywaniu rzutu wolnego z wysokości pola karnego, w ustawionym murze kolan dopatrzył się ręki i podyktował rzut karny, który wykorzystał Adrian Nawrot.  Może i była ręka, ale zawodnik ma prawo zasłonić twarz i wówczas rzutu karnego nie dyktuje się. Najlepsze w całej sytuacji było to, że nawet zawodnicy z Pępowa nie wiedzieli co robi sędzia główny  Marcin Dominiak. Druga bramka to kolejny popis sędziego głównego. Podczas wykonywania wrzutu z autu, Jarek Kawka dostaje z łokcia w twarz od zawodnika z Pępowa i  upada. Sędzia nie reaguje. Cała kolska obrona protestuje i skupia uwagę na Jarku. W tym momencie Pępowo strzela gola. Zły koniec to przykre, że kolanie przegrali wygrany mecz…

Po meczu zarówno piłkarze jak i kibice byli bardzo niezadowoleni i schodzących sędziów do szatni pożegnali gwizdami. Tak więc Olimpia straciła kolejne punkty na swoim boisku. Następny mecz w niedzielę w Kaliszu. Po meczu zbulwersowany członek zarządu OZPN w Koninie  Jarek Kawka powiedział:  – Sędziowie zaprezentowali wysoki poziom przed meczem, ponieważ przyjechali do Koło w jednolitych garniturach i naprawdę świetnie wyglądali. Podczas spotkania było już gorzej. Sędzia główny nie radził sobie kompletnie z poczynaniami zawodników na boisku i podarował Dąbroczance 2 bramki, za co dziękowali mi osobiście sami zawodnicy z Pępowa. Po meczu nie czuję się przegranym, lecz oszukanym przez sędziego głównego.  W tym meczu pan Marcin Dominiak zaprezentował  poziom kreta na Żuławach, oczywiście nie obrażając kreta. Podam jeszcze raz ostateczny wynik Meczu:  Olimpia Koło – Sędzia Główny Marcin Dominiak 1:2. Dziękuję.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański (75 Michał  Nowakowski) , Mateusz Trzmielewski,  Dawid Wiśniewski, Łukasz Ekiert, Kamil Jaroszewski (65 Ariel Szczesiak), Piotr Marańda, Artur Bednarczyk (70 Piotr Baryła), Jarosław Kawka.

(mc)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Henryk
Henryk
10 lat temu

Jarek Kawka powinien się zdecydować, czy jest działaczem, czy piłkarzem, a już w ogóle, to nie wypowiadać się jako działacz o własnych meczach. Coś tu po prostu jest nie tak.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526