Porażka Olimpii z liderem

Autor: kurier-kolski.pl | 28.04.2013

Jesienią ubiegłego roku Olimpia Koło wygrała w Ostrowie 3:0. Dziś prawie  każdy z kibiców liczył, że nasza drużyna nie przegra tego pojedynku. Niestety, gospodarzy spotkał zimny prysznic, bowiem ulegli  liderowi  grupy Centrze Ostrów  0:1(0:0).

Spotkanie było  rozegrane pod dyktando gości i – to oni dyktowali warunki gry. Już na początku meczu ostrowianie  mogli prowadzić, ale dzięki bardzo dobrze broniącemu golkiperowi Olimpii Robertowi Sulińskiemu nie stracili gola. Nie wiem co w przerwie meczu powiedział swoim zawodnikom trener Mikusik, ale gra stała się bardziej wyrównana i  Olimpia stworzyła kilka dogodnych sytuacji. Niestety w 83.minucie, po błędzie Sulińskiego, Tomasz Adamiak ustalił wynik tego spotkania. Tym zwycięstwem Centra Ostrów umocniła się na pozycji  lidera, wywożąc z Koła zasłużenie 3 punkty.

Po meczu Jarek Kawka powiedział:  – Mecz na pewno mógł się podobać. Chłopaki zostawili dużo zdrowia na boisku i szkoda, że nie udało się dowieźć chociażby remisu, bo naprawdę dużo nie brakło. Drużyna Centry to drużyna piłkarsko najlepsza z jaka zmierzyliśmy się w tym sezonie.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak, Łukasz Ekiert ( Kamil Jaroszewski 75’), Ariel Szczesiak (Bartosz Przybyłowski 80’), Piotr Marańda, Artur Bednarczyk ( 70’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka ( 78’ Michał Nowakowski).

(mc)

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526