Piękne zwycięstwo Olimpii

Autor: kurier-kolski.pl | 14.04.2013

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Olimpii wygrywając w Uniejowie 1:0 z Gromem Wolsztyn. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Po zmianie stron obie drużyny chciały zdobyć bramkę. Udało to się „olimpijczykom” w 85.minucie, kiedy to ze strzału Jaroszewskiego zdobyli upragnionego gole. Gwoli ścisłości należy dodać, że zaraz po przerwie Piotr Marańda zaprzepaścił doskonałą okazję do zdobycia prowadzenia. Wspaniale dysponowany w tym dniu bramkarz gości obronił groźny strzał.

– Cieszymy się ze zwycięstwa, co jest oczywiste. Mecz był bardzo wyrównany, jednak nasza konsekwentna gra przez 90 minut dała nam zwycięstwo i trzy punkty zostały w Kole – zaakcentował lider kolskiej drużyny Jarek Kawka.

Dotychczas Olimpia rozegrała 18. spotkań, zdobywając 27 punktów, odnosząc 8 zwycięstw, ponosząc 9 porażek i ani razu nie doznając smaku remisu.  I jak tu nie chwalić młodych kolskich zawodników? Same ręce składają się do oklasków. Brawo i jeszcze raz brawo!!!

Skład Olimpii Koło:  Przemysław Naworski, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak ( 77’ Kamil Jaroszewski), Łukasz Ekiert, Ariel Szczesiak, Piotr Marańda, Artur Bednarczyk ( 75’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka ( 70’ Michał Nowakowski).