Napadł na Toruńskiej i obrabował w biały dzień

Autor: kurier-kolski.pl | 04.04.2013

Policjanci zatrzymali 17-latniego mieszkańca Koła, który dokonał rozboju na 19-letnim mieszkańcu Gminy Babiak. Napaść miała miejsce w biały dzień na ul. Toruńskiej w Kole. W wyniku przestępstwa napastnik zabrał telefon komórkowy LG warty 200 zł. Okazało się, że był już znany Policji.

 

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych, w Kole na ul. Toruńskiej. Do idącego ulicą 19-latka podszedł młody mieszkaniec Koła, który zaczepił go i grożąc pobiciem  zażądał wydania telefonu, po czym uciekł. Policjanci niezwłocznie po otrzymaniu informacji o przestępstwie ustalili tożsamość rozbójnika, którego następnie zatrzymali.

Okazało się, że młody przestępca jest dobrze znany kolskim funkcjonariuszom. Niejednokrotnie w przeszłości był zatrzymywany jako nieletni sprawca czynów karalnych. Okazało się również, że złodziejaszek powinien przebywać w zakładzie opiekuńczym, gdzie nie powrócił z przepustki od 1-go kwietnia.

Kolska policja wystąpiła z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej o zastosowanie wobec mieszkańca Koła środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526