Dobry początek rundy dla Olimpii Koło

Autor: kurier-kolski.pl | 08.04.2013

Bardzo dobry początek rundy zanotowali na sztucznym boisku w Uniejowie piłkarze Olimpii. Po bardzo dobrej grze rozgromili vicelidera Victorię Ostrzeszów 4:1. Olimpia była zespołem lepiej zorganizowanym w każdej formacji. Do tego była bardzo skuteczna i wszystkie stwarzane sytuacje zamieniała na bramki.

 

Pierwsze uderzenie gospodarze wyprowadzili w 18.minucie, kiedy to po akcji bokiem boiska, strzałem pod poprzeczkę popisał się Piotr Marańda. Już 5 minut później było 2:0. Jarosław Kawka dostał dobrą piłkę na dobieg i przelobował  bramkarza gości. Victoria starała się odpowiedzieć, lecz dobra obrona Olimpii nie dopuszczała jej do głosu. W 40.minucie na 3:0 trafił Piotr Marańda. W końcu do głosu doszła Victoria. W 42.minucie, po zamieszaniu na polu karnym, sędzia dopatrzył się przewinienia na Robercie Skrobaczu. Do piłki podszedł Michał Mazurek i pewnie umieścił piłkę w siatce. Do przerwy wynik się nie zmienił.

Po przewie ostrzeszowianie ruszyli do boju z nowymi siłami i z wiarą, że jeszcze nie wszystko stracone. Jednak w 65.minucie, po szybkiej kontrze, Kawka ustanowił wynik tego spotkania. Od tej chwili Olimpia w pełni kontrolowała jego przebieg. W 88.minucie Trzmielewski nie wykorzystał rzutu karnego po faulu na Kamilu Jaroszewskim.

– 4:1 z viceliderem – cóż więcej chcieć? Jeżeli nadal w taki sposób będziemy realizować założenia taktyczne jakie nakreślił nam trener myślę, że na koniec sezonu możemy być mile zaskoczeni – powiedział Jarosław Kawka.

Skład Olimpii: Przemysław Naworski, Filip Szymański, Piotr Krzyżanowski, Mateusz Trzmielewski, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak, Łukasz Ekiert, Ariel Szczesiak (75’ Kamil Jaroszewski), Piotr Marańda, Artur Bednarczyk (80’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka (Michał Nowakowski).

(mc)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526