Groźny wypadek w Rzuchowie (Gm. Dąbie)

Autor: kurier-kolski.pl | 25.02.2013

Dziś w Rzuchowie (Gmina Dąbie) doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak można się dowiedzieć z komunikatu Państwowej Straży Pożarnej w Kole, prawdopodobną przyczyną wypadku było niezachowanie zasad bezpieczeństwa na drodze.

 

O 8.00 rano mieszkańców Koła, a potem Powiercia i Rzuchowa, zaskoczyły ryki syren wozów strażackich i karetek pogotowia. Ratownicy jechali do Rzuchowa niedaleko Koła, gdzie na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Biała Skoda Octavia wylądowała w pobliskim rowie, a ciemny Peugeot 407 stał na jezdni, choć jego przód był masakrycznie rozpruty. Octavia też wyglądała niewiele lepiej. Jak było wyraźnie widać, impet uderzenia musiał być naprawdę duży.

Kierująca Peugeotem kobieta została natychmiast przewieziona do Szpitala w Kole, choć sama po zderzeniu opuściła swój pojazd, podobnie jak podróżujący Skodą. Działania strażaków – ratowników polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca wypadku, na odłączeniu akumulatorów oraz zneutralizowaniu płynów, które wyciekły z obu pojazdów.

Źródło:Komenda Powiatowa PSP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526