Groźni handlarze ujęci!

Autor: kurier-kolski.pl | 19.02.2013

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Kole zatrzymali trzech młodych mężczyzn w  wieku od 19 do 22 lat, wcześniej niekaranych, którzy handlowali marihuaną. Wobec podejrzanych zastosowano już dozory policyjne. Za nakłanianie lub udzielanie środków odurzających –  grozi im kara od 1 nawet aż do 10 lat pozbawienia wolności!

 

W dniu 15 lutego policjanci z wydziału kryminalnego  patrolując teren przy rzece Warcie w miejscowości Rzuchów  zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę w wieku około 21 lat.  Miał on przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Badanie substancji narkotesterem potwierdziło zawartość  marihuany. W wyniku zdecydowanych działań kolskich funkcjonariuszy  zatrzymano powiązanych ze sobą trzech mężczyzn.  W ich miejscach zamieszkania ujawniono środki odurzające w postaci marihuany. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów posiadania oraz udzielania narkotyków. Zatrzymani to mężczyźni w  wieku od 19 do 22 lat, mieszkańcy gm. Poddębice, wcześniej nie karani.

W dniu 18 lutego wobec trzech mężczyzn zastosowano dozory policyjne. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia. Karalne jest też nakłanianie lub udzielanie środków odurzających – za to grozi od 1 roku od 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Rzecznik Prasowa KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Jurek
Jurek
11 lat temu

Karalne jest też nakłanianie lub udzielanie środków
odurzających.

Ale co to tu ten tego. nakłanianie? udzielanie środków komu czemu? heh chyba coś uciekło

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526