Doradczyni Jarosława Kaczyńskiego w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 15.02.2013

W sali Cechu Rzemiosł Różnych w Kole przy ul. Włocławskiej, 15 lutego br. odbyło się spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.  Na tę okoliczność przybyła do Koła doradca prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego – Anna Sikora,  poseł Witold Czarnecki oraz radny wojewódzki z Poznania Błażej Spychalski. 

 

W spotkaniu uczestniczyło około 30.osób, w tym kolski aktyw partyjny. Pocieszającym faktem jest, że w spotkaniu większość  stanowiły kobiety, które dominowały w dyskusji. A jak wiemy, płeć żeńska jak coś postanowi, to musi dopiąć swego.

Doradca prezesa Kaczyńskiego na wstępie omówiła sytuację w kraju i w PiS. Zainteresowana była działalnością partii w Kole. Interesowała się m.in. z jakimi partiami prawicowymi  jest współpraca,  jak to wygląda z Kościołem, związkiem „Solidarność”, jak wygląda problem bezrobocia, szkolenia osób pozostających bez pracy i wiele innych społecznych tematów. Potem wywiązała się dyskusja. Padło wiele pytań, na które gość starała się odpowiedzieć. Kolski działacz PiS i równocześnie radny miejski Stanisław Mandziewski mówił, że należy postawić na młodzież, ponieważ jest to niewykorzystany potencjał  i należy  go  wykorzystać. Inni dyskutanci zwracali uwagę na panujące bezrobocie w powiecie kolskim.

Na zakończenie spotkania Anna Sikora powiedziała:  
– Do następnych wyborów musimy być dobrze przygotowani i je wygramy. To mówię z całą odpowiedzialnością. Widzę ze kolanie są bardzo zaangażowani i sprawę poprowadzą w dobrym kierunku.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kolanin
kolanin
11 lat temu

Zamiast szukac plotek i niezdowej sensacji idz lepiej Karola kup sobie ksiażke i poczytaj.Z tego bedziesz miala wiekszy pożytek.

Karola
Karola
11 lat temu

hehehe wpadłam poczytać komentarze a tu cichutko

lato
lato
11 lat temu

Przeskoczyl wszystkich filozofów.Wszystkich tych wiejskich filozofów z remiz to na pewno he he 🙂

zima
zima
11 lat temu

Ale ten”mandzia”niektórych w oczy kole,i dobrze przeskoczył niejednego”filozofa”

JAzBronka
JAzBronka
11 lat temu

Kto glosowal na tego Mandzie?

dziki
dziki
11 lat temu

tiaaa… PiSowcy w Kole „bardzo” prowadza w „dobrym” kierunku miasto wspołrzadząc z lewakami i burmistrzem.A jakie tego efekty to widac golym okiem.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526