Koncert kolskiej Orkiestry ze Zbigniewem Wodeckim [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 02.01.2013

W ostatnią sobotę, 29 grudnia ub.r., w sali MOSIR przy ul. Szkolnej w Kole odbył się X Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kole. Wstęp był wolny, a chętni szczelnie zapełnili całą halę.

 

Wszystkich zebranych, a była pełna sala,  powitała prezenterka jednej ze stacji telewizyjnych, która prowadziła cały Koncert. Następnie zabrał głos Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek, który złożył serdeczne życzenia noworoczne wszystkim obecnym na sali.
Orkiestra Dęta OSP w Kole pod dyrygenturą Krzysztofa Lityńskiego zagrała wiązankę pieśni bożonarodzeniowych. Potem dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 wystawiły piękne Jasełka, za które otrzymały burzę braw.

OBEJRZYJ FILMIK Z KONCERTU:

Gwiazdą wieczoru był znany piosenkarz Zbigniew Wodecki, który z pomocą swojej nieodłącznej trąbki oraz skrzypiec wykonał kilka znanych piosenek,  jak np. „Pszczółka Maja” czy „Zacznij od Bacha” i kilka innych. Grał i śpiewał porywając całą salę do wspólnego śpiewania.

Na zakończenie koncertu przewodnicząca Rady Miejskiej w Kole Urszula Pękacz  Burmistrz Koła Mieczysław Drożdżewski oraz Starosta Wieńczysław Oblizajek  wręczyli kwiaty i upominki Prezesowi Orkiestry Jerzemu Budce, zaproszonemu artyście  – Zbigniewowi  Wodeckiemu oraz dyrygentowi Orkiestry Krzysztofowi Lityńskiemu.
W radosnej atmosferze minął wszystkim ten wspaniały koncert kończący mijający rok.

Na zdjęciu niżej: Współpracownik „Kuriera Kolskiego” Michał Krzemiński, autor tego artykułu, wraz z gwiazdą tegorocznego Koncertu Noworocznego – Zbigniewem Wodeckim.

Tekst, foto i wideo: Michał Krzemiński

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Michał Krzemiński
Michał Krzemiński
11 lat temu

Krótki filmik z koncertu mojego autorstwa zapraszam do obejrzenia

https://www.youtube.com/watch?v=2sxfNj2JEdk

Michał Krzemiński
Michał Krzemiński
11 lat temu

xyz Dziękuję za pozdrowienia

zawiedziony
zawiedziony
11 lat temu

Koncert był super,ale że po nim kazali członkom orkiestry sprzatac halę i ustawiac krzesła to nie w porządku,bo od tego powinnien byc personel MOSiRu a nie muzycy,którzy darmowo grali dla mieszkanców.Takie było podziekowanie władz miasta za ich trud.

xyz
xyz
11 lat temu

Pozdrowienia dla milego Michałka 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526