Zmiany w kolskim Ruchu Palikota

Autor: kurier-kolski.pl | 30.11.2012

W kolskim oddziale Ruchu Palikota ponownie zmiany, tym razem w składzie Zarządu partii. Kolski Ruch Palikota zapowiada, że dzięki temu będzie mógł jeszcze skuteczniej i mocniej uczestniczyć w życiu naszego miasta i powiatu. Z wypowiedzi jego członków można wywnioskować, że kolskie „palikoty” nie zakopują głowy w piasek, ale chcą odważnie stawić czoła problemom, które trapią Koło.

 

Dotychczasowego szafa RP zastąpił nowy Przewodniczący – Zdzisław Polichnowski, a Vice Przewodniczącym został wybrany Sylwester Bugaj. Skarbnikiem Zarządu została Teresa Krzyżostaniak, a Sekretarzem – Helena Sabina Żądło.

Zamieszczone zdjęcia z nowymi członkami Zarządu Ruchu Palikota w Kole pochodzą z ostatniego spotkania tej partii. Kolejne jest planowane na 14 grudnia br. w Domu Rzemiosła przy ul. Włocławskiej w Kole o godzinie 18.00. Zarząd Koła RP za naszym pośrednictwem zaprasza na nie wszystkich swoich sympatyków.

Jak powiedział nam V-ce Przewodniczący Sylwester Bugaj, nowe kierownictwo kolskiego oddziału partii chce coraz aktywniej uczestniczyć w życiu naszego miasta i powiatu oraz ma ambitne zamierzenia co do jego przyszłości. Już wkrótce mieszkańcy Koła mają namacalnie przekonać się o tych planach.

Opracowanie: M. Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mega katalog
9 lat temu

I love what I read.

kik
kik
9 lat temu

przybudowka platformy obywatelskiej.

ala
ala
9 lat temu

A może ktoś wie, czym na codzień zajmują się czołowi działacze kolskiego RP. Koniński poseł tej partii – Kwiatkowski, jak do tej pory wykazał się ogromną niewiedzą na temat działania samorządu. Czy w przypadku kolskich działaczy RP jest inaczej? Do tej pory mimo buńczucznych zapowiedzi, nic nie zrobili.

White Legion
White Legion
9 lat temu

hmmm jestem ciekaw jaki ten twór ma wogóle program ?
zwykłe zbiegowisko wynalazków z poparciem naćpanej młodzieży .

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526