Zmiany w kolskim Ruchu Palikota

Autor: kurier-kolski.pl | 30.11.2012

W kolskim oddziale Ruchu Palikota ponownie zmiany, tym razem w składzie Zarządu partii. Kolski Ruch Palikota zapowiada, że dzięki temu będzie mógł jeszcze skuteczniej i mocniej uczestniczyć w życiu naszego miasta i powiatu. Z wypowiedzi jego członków można wywnioskować, że kolskie „palikoty” nie zakopują głowy w piasek, ale chcą odważnie stawić czoła problemom, które trapią Koło.

 

Dotychczasowego szafa RP zastąpił nowy Przewodniczący – Zdzisław Polichnowski, a Vice Przewodniczącym został wybrany Sylwester Bugaj. Skarbnikiem Zarządu została Teresa Krzyżostaniak, a Sekretarzem – Helena Sabina Żądło.

Zamieszczone zdjęcia z nowymi członkami Zarządu Ruchu Palikota w Kole pochodzą z ostatniego spotkania tej partii. Kolejne jest planowane na 14 grudnia br. w Domu Rzemiosła przy ul. Włocławskiej w Kole o godzinie 18.00. Zarząd Koła RP za naszym pośrednictwem zaprasza na nie wszystkich swoich sympatyków.

Jak powiedział nam V-ce Przewodniczący Sylwester Bugaj, nowe kierownictwo kolskiego oddziału partii chce coraz aktywniej uczestniczyć w życiu naszego miasta i powiatu oraz ma ambitne zamierzenia co do jego przyszłości. Już wkrótce mieszkańcy Koła mają namacalnie przekonać się o tych planach.

Opracowanie: M. Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mega katalog
11 lat temu

I love what I read.

kik
kik
11 lat temu

przybudowka platformy obywatelskiej.

ala
ala
11 lat temu

A może ktoś wie, czym na codzień zajmują się czołowi działacze kolskiego RP. Koniński poseł tej partii – Kwiatkowski, jak do tej pory wykazał się ogromną niewiedzą na temat działania samorządu. Czy w przypadku kolskich działaczy RP jest inaczej? Do tej pory mimo buńczucznych zapowiedzi, nic nie zrobili.

White Legion
White Legion
11 lat temu

hmmm jestem ciekaw jaki ten twór ma wogóle program ?
zwykłe zbiegowisko wynalazków z poparciem naćpanej młodzieży .

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526