Stop GMO!!! Chcą nas wytruć dla swoich korzyści!

Autor: kurier-kolski.pl | 27.11.2012

8 listopada br. polski Parlament, nasi „wybrańcy”, posłowie, zadecydowali o dopuszczeniu do zasiewu w Polsce nasion roślin sztucznie modyfikowanych genetycznie, zwanych w skrócie GMO. Wmawia nam się, że żywność modyfikowana genetycznie jest bezpieczna dla zdrowia. Już w tej chwili wiele takich produktów z zagranicy i nie tylko kupujemy w sklepach i jemy, najczęściej nie wiedząc o tym. Nim Cię ogłupią kłamstwami, zobacz szokujący film z eksperymentów na szczurach i wyobraź sobie, co stanie się za kilka lat z Tobą i Twoimi dziećmi! Pokaż ten film innym osobom. Nie pozostańmy obojętni gdy chcą nas wytruć by tylko wypchać sobie kieszenie pieniędzmi!

Sejm 8 listopada uchwalił bez poprawek ustawę o nasiennictwie, której projekt przygotował Prezydent. Nie dopuszczono ani jednej poprawki opozycji, w tym wniosku o odrzucenie ustawy w całości. Tylnymi drzwiami wprowadzono coś, co jest bardzo niekorzystne dla zdrowia i życia całego narodu. Za uchwaleniem tej ustawy głosowało 230 posłów, a 202 było przeciwnych.

Celem tego tekstu jest uświadomienie wszystkich jakie niebezpieczeństwo zbliża się do Polski za przyzwoleniem polskich najwyższych władz. Niepokojące jest to, że społeczeństwo jest niedoinformowane w tym zakresie. Sejm przyjął ustawę o nasiennictwie, która w niedługim czasie spowoduje, że do naszego kraju będzie można sprowadzać niebezpieczną żywność GMO, dopuszczalny będzie obrót nasionami GMO. Nie będzie też obowiązku znakowania produktów GMO, co faktycznie oznacza tyle, że konsument nie będzie mógł dokonać świadomego wyboru, co chce jeść. Już dzisiaj Polacy spożywają kurczaki, które wcześniej były karmione paszą (soją) pochodzącą z upraw GMO z Ameryki Południowej. Nie pozwólmy zanieczyścić naszej zdrowej żywności! Najnowsze badania wskazują na olbrzymią szkodliwość żywności GMO dla zdrowia, z tego powodu Rosja wprowadziła całkowity zakaz sprowadzania produktów GMO na swoim terytorium, a 9 państw Unii Eruopejskiej wycofuje się z produkcji tego rodzaju żywności. Proszę pamiętać, że raz wypuszczone do środowiska GMO, pozostaje w nim na zawsze!!

Cały czas bezczelnie wmawia nam się, że kto nie jest za GMO, ten jest wsteczny, ciemny i głupi. Tak próbuje się ośmieszyć ludzi mądrych, którzy nie zgadzają się na trucie w majestacie prawa siebie i swoich bliskich!

OBEJRZYJ JAK POSŁOWIE PRZEGŁOSOWUJĄ USTAWĘ LEGALIZUJĄCĄ GMO W POLSCE:

Podczas gdy 9 krajów UE już wprowadziło zakaz uprawy roślin modyfikowanych genetycznie GMO na swoim terytorium, a kolejne państwa przymierzają się do tego, polski rząd i Parlament na siłę przepychają niekorzystne przepisy i otwierają wolną drogę dla GMO w naszym kraju. Jaki mają w tym cel? Kto inspiruje te działania? Dlaczego, gdy rządy innych krajów w trosce o bezpieczeństwo swoich obywateli zakazują upraw roślin modyfikowanych genetycznie, a nawet zakazują importu produktów zawierających takie rośliny, w Polsce robi się odwrotnie?

Oficjalne zakazy GMO w innych krajach:
Austria: zakaz uprawy oraz importu MON 810, MON 863, rzepak T25 (pierwszy zakaz w czerwcu 1999, dalszy w lutym 2004)
Grecja: zakaz uprawy MON 810 (od kwietnia 2005)
Węgry: zakaz uprawy MON 810 (od września 2006)
Włochy: zakaz uprawy roślin GM (od marca 2006)
Szwajcaria: w 2005 wprowadzono moratorium, zakazujące komercyjnych upraw GM i hodowli zwierząt GM. W 2009 moratorium przedłużono do 2013.
Francja: zakaz uprawy MON 810 (luty 2008)
Luksemburg: zakaz uprawy MON 810 (marzec 2009)
Niemcy: zakaz uprawy i sprzedaży MON 810 (kwiecień 2009)
Bułgaria: zakaz uprawy GMO do celów naukowych oraz komercyjnych (marzec 2010).

OBEJRZYJ DRASTYCZNY FILM O WPŁYWIE PRODUKTÓW MODYFIKOWANYCH GMO NA ZDROWIE I ŻYCIE:

 

Już jutro, 28 listopada br., kontrowersyjna ustawa o nasiennictwie przyjęta przez posłów trafi pod obrady Senatu. Czy senatorowie także przyjmą ustawę trującą własny naród?

Zapraszamy do włączenia się do wydarzeń w ramach  “WETO dla GMO”. Zapraszamy na stronę
wetodlagmo.pl

Źródło: http://www.gmo-free-regions.org

http://www.icppc.pl/antygmo/

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

browse tinder for free , tinder date
how to use tinder

Myronevita
3 lat temu

single women online
senior women for sex

kick nick
kick nick
11 lat temu

każdy kij ma dwa konce bo Europejska Agencja Bezpieczeństwa Żywności odrzuciła wnioski tego pana w całości. On z kolei odrzucił stanowisko EFSA. A prawda jak zwykle leży gdzieś po środku. Nie lubię hipokryzji bo przecież nie o zdrowi tu tak naprawdę chodzi tylko o pieniądze

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526