Remis byłby bardziej sprawiedliwy

Autor: kurier-kolski.pl | 03.11.2012

Olimpia Koło – Płomyk Jarocin 1:2 (0:0). Mecz był wyrównany, gdyż obie drużyny zmarnowały kilka okazji do zmiany wyniku, ale na przeszkodzie stali dobrzy bramkarze, który nie pozwolili w pierwszej połowie strzelić sobie gola.

 

Po zmianie stron w 69.minucie, w zamieszaniu podbramkowym młody Filip Szymański uzyskuje prowadzenie dla Olimpii. Długo jednak kolanie się tym prowadzeniem nie cieszyli,  bowiem już 76. minucie goście ze strzału Damiana Kosińskiego wyrównują na 1:1. Gdy do końca meczu pozostało jeszcze tylko 5 minut, po kontrze, ponownie ze strzału Kosińskiego, przyjezdni uzyskują drugą bramkę i kończą mecz zwycięsko 2:1. W sumie mecz wyrównany, jednak wynik byłby sprawiedliwym wykładnikiem sił.

– Przyjechaliśmy do Koła po 3 punkty i to nam się udało, cel osiągnęliśmy i to cieszy. Olimpia to dobra drużyna, ale my mieliśmy więcej szczęścia – powiedział Trener Płomyka Sławomir Udzik.

A co powiedział czołowy zawodnik Olimpii Jarosław Kawka?: – Szkoda, że po raz kolejny przegrywamy mecz.  3 punkty, które straciliśmy, musimy odrobić w innych meczach. Prowadziliśmy 1:0, ale po błędach niektórych kolegów straciliśmy prowadzenie i  w efekcie  przegraliśmy mecz. Trudno. Piłka toczy się dalej.

Skład Olimpii: Sobczak, Krzyżanowski, Sikorski, Trzmielewski, Szymański, Szczesiak,  Jaroszewski, Kotkowski, Bednarczyk, Marańda, Grabowiecki (70 Kawka).

Płomyk II: Krawczyk, Andrzejczak II (73 Kogut), Wywrocki,  Figan, Kosiński, Małecki (81 Idzikowski), Juszczak I, Walczak, Kamiński ( 46 Maniak), Grzelak (46 Paszek), Stefaniak.

(mc)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Kressin
3 lat temu

I’m interested to learn exactly what blog system you’re making use of?

osaava mainostoimisto

Surprisingly individual friendly site. Huge details available on couple of gos to.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526