Byli na turnieju rodzinnym

Autor: kurier-kolski.pl | 26.10.2012

W Kaliszu rozegrano drużynowy II Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych, w którym wzięli także udział zawodnicy UKS z Kościelca. Drużyna składała się z dwóch graczy, np. ojciec, syn, dziadek, wnuczek, rodzeństwo.

 

Druga edycja rodzinnego turnieju miała ponownie swoją odsłonę w hali sportowej II LO w Kaliszu. W turnieju udział wzięło 96 par. Niektórzy przyjechali setki kilometrów, aby zagrać. Pojawiły się duety z: Białegostoku, Zielonej Góry, Opola, Wielunia, Łodzi czy Poznania. UKS Kościelec reprezentowało dwóch braci Piotr i Maciej Szafrańscy, którzy zajęli 70.miejsce.

Każda drużyna wyjechała z turnieju z medalami, dyplomem oraz upominkami od sponsora. Było również 20 cennych nagród RTV/AGD dla najlepszych drużyn oraz 10 pucharów dla czołowych par. Tradycją stał się szachowy tort, który został „wprowadzony” na salę gry w połowie turnieju. Ten 12.kilogramowy gigant został zjedzony w 30 minut. Wszyscy uczestnicy mieli zapewnioną darmową kawę, herbatę oraz ciastka. W sumie turniej cieszył się dużym powodzeniem zawodników jak i publiczności.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526