Sparta Konin-Olimpia Koło 1:2 (0:2)

Autor: kurier-kolski.pl | 01.09.2012

W sobotę 1 września w Gosławicach Olimpia Koło rozpoczęła kolejne starcie o ligowe punkty w IV lidze. Sparta nie dała rady kolanom i uległa 1:2.

 

Od samego początku Olimpia uzyskała zdecydowaną przewagę na boisku. W pierwszej połowie zespół Sparty nie oddał praktycznie strzału na bramkę. Olimpia miała kilka groźnych sytuacji jednak do bramki w pierwszej połowie trafiła tylko raz po indywidualnej akcji w 30 minucie Bednarczyka, który minął dwóch obrońców i plasowanym strzałem wyprowadził Olimpię na prowadzenie.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie to kolanie przeważali i w 75. minucie po rzucie wolnym prowadzili już 2 : 0 za sprawą Łukasza Sikorskiego. W 90. minucie po problematycznym rzucie karnym Sparta strzela gola ustalając wynik spotkania 1:2 dla kolskiej Olimpii.

– Zagraliśmy  niezłe spotkanie stwarzając kilka groźnych sytuacji. Szkoda tylko, że w tak spokojnym spotkaniu sędzia Jagodziński łącznie daje około 10 żółtych kartek w tym około 7 niesłusznie – powiedział Jarosław Kawka członek OZPN w Koninie.

SKŁAD Olimpii: Suliński, Trzmielewski, Krzyżanowski, Zborowski, Jaroszewski, Szczesiak, Sikorski, Bednarczyk (Szymański 70), Kawka (Grabowiecki 65), Fret (Nieznalski 7), Kotkowski (Jóźwiak 88).

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mc
mc
11 lat temu

Dziękuję za uwagi. Rzeczywiście Nieznalski wszedl na boisko w 75 minucie. Przepraszam kibiców za pomyłkę, ale tak się czasem zdarza. mc.

czytelnik
czytelnik
11 lat temu

Panie redaktorze, więcej obiektywizmu! W pierwsze połowie, jeśli nawet Olimpia przeważała, to tylko nieznacznie – przynajmniej do ok. 40 minuty, kiedy padł gol. Rzut karny dla Sparty był oczywisty i słusznie podyktowany. Nieznalski nie wszedł na boisko w 7., ale przed 80. minutą meczu.
Zwracam uwagę, bo byłem na meczu w Koninie.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526