5-sekundowa Akcja „BŁYSK”

Autor: kurier-kolski.pl | 20.09.2012

Niedawno pisaliśmy o wandalizmie i bałaganie jaki panuje na ulicy Dąbrowskiego wokół pojemników na odpady komunalne. Upłynęło kilka miesięcy i znów historia się powtarza. Wokół „dzwonów” pełno śmieci.

 

Do niechlubnej listy należy dołączyć kosz na śmieci mieszczący się na wysokości Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Poniatowskiego. Wokół terenu DPS jest wszystko wysprzątane, wygrabione, gałęzie poprzycinane.  Widać, że personel i pensjonariusze dbają o swoje otoczenie. Dla wygody mieszkańców co kilkanaście metrów są rozmieszczone ławki i kosze.  Dziś jadąc rowerem zauważyłem wywrócony kosz na śmieci i wysypane wszystkie odpadki na ziemię. Jak to wygląda ilustrują zamieszczone zdjęcia.

Podobna sytuacja jest z podrzucaniem śmieci do kontenerów znajdujących się wokół cmentarza  parafialnego. Tutaj znaleźć można worki wszelkiej „maści” z różna zawartością.  Najłatwiej jest wrzucać plastikowe worki. Wystarczy podjechać samochodem i szybko wrzucić pakunek do kontenera. Cała Akcja”BŁYSK” może trwać zaledwie 5 sekund!
Czyżby naszych mieszkańców nie było stać na zapłacenie paru złotych za wypożyczenie małego kontenera?

Szanowni mieszkańcy, dbajmy o czystość i porządek w swoim mieście!

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kolanka
11 lat temu

DOTYCZY OSOBY ARTIKLES

kolanka
11 lat temu

JEST TAKIE STARE POWIEDZENIE: „GŁUPI , GŁUPI SAM PISAŁEŚ I TO GŁUPIO NAPISAŁEŚ A PRZECZYTAĆ NIE UMIAŁEŚ BO BEZ WPRAWY TO PISAŁEŚ”

POPIS GODNY NAGRODY NOBLA…………

aaa
aaa
11 lat temu

Przetłumaczony tekst jest dość prosty i oczywity, oto on:
„Co mi się nie rozumieć, jak jest w rzeczywistości wcale nie jesteś bardziej elegancko lubiany niż może być teraz. Jesteś tak inteligentny. Zdajesz sobie sprawę, tym samym znacznie w przypadku tego tematu, produkowane indywidualnie wyobrazić mnie z wielu różnych punktów widzenia. Jej jak kobiety i mężczyźni nie wydają się być zafascynowany, aż będzie coś osiągnąć z Dziewczyna gaga! Twój indywidualny szczeliwo nice. Zawsze dbamy o to up!”

Loxley
Loxley
11 lat temu

To się nazywa szpan po angielsku. Może jest to zasugerowanie, ze Anglicy też śmiecą, bo treść nie bardzo ma coś wspólnego z artykułem.

kret
kret
11 lat temu

angielski komentarz to stek bzdur, nie mający nic wspólnego z artykułem

R.P.
R.P.
11 lat temu

hehehe to już trzeba nawtykać po angielsku? Po naszemu to wstyd?

mc
mc
11 lat temu

Czy artcles chce się popisać znajmością obcego jezyka?
Proszę powiedzieć ile osób w Kole zrozumie ten tekst – mc

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526