Przegrana Olimpii: Victoria Ostrzeszów – Olimpia Koło 2:0 (2:0)

Autor: kurier-kolski.pl | 20.08.2012

W niedzielę 19 sierpnia w Ostrzeszowie o godz. 16:00 Olimpia rozegrała 4. kolejkę ligową. Mecz przyszło rozegrać w  32. stopniowym upale. Spotkanie wygrali ostrzeszowianie 2:0. Wynik ustalono w pierwszej części meczu.

W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana,  jednak  po prostych błędach w linii defensywnej Olimpia straciła 2 bramki. Pierwszą w 20. minucie strzelił Rober Skrobacz, a na 2:0 podwyższył Artur Skrobacz w 40. minucie.

W drugiej połowie Olimpia miała zdecydowaną przewagę, jednak nieskuteczność linii ofensywnej sprawiła, że nasza drużyna odniosła porażkę 2:0. Sędziował Bartosz Roszyk.

Kolejny mecz za tydzień w sobotę o godz.17:00 w Wolsztynie z tamtejszym Gromem, który zajmuje 12. miejsce z 3. punktami, a Olimpia 8. lokatę mając na swoim koncie 6 punktów.

Skład Olimpii Koło: Suliński Robert, Piotr Krzyżanowski, Mielczarek Marcin Trzmielewski Mateusz , Kotkowski Bartosz, Nieznalski Mariusz ( Dawid Jóźwiak),Szczesiak Ariel ( Bednarczyk Artur), Szymański Filip, Fret Adrian ( Andrzejczak Piotr 46’), Marańda Piotr, Grabowiecki Patryk (Kawka Jarosław 46’).