Stawiali na Hiszpanów i … mieli rację!

Autor: kurier-kolski.pl | 02.07.2012

27 czerwca grupa emerytowanych nauczycieli zawodu Zespołu Szkół Technicznych w Kole, spotkała się na towarzyskim spotkaniu w restauracji „Wodnik” przy ulicy Bogumiła.

 

– Z każdym rokiem ktoś z naszego grona odchodzi do wieczności i jest nas coraz mniej. W ostatnim roku odszedł do Pana Mirosław Kłaniecki. Niech mu ziemia lekką będzie – mówi inicjator spotkania Ryszard Włodarczyk.

Na spotkaniu zjawiło się 17 emerytowanych  nauczycieli. Po spożyciu sytego obiadu, przyszła kolej na coś mocniejszego. Na wniosek byłego kierownika Warsztatów Szkolnych Tomasza Szymańskiego, chwilą ciszy uczczono pamięć tych kolegów, którzy odeszli do wieczności. Tematem wiodącym były odbywające się Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej (Euro 2012). Większość stawiała na Hiszpanów i okazało się, że mięli rację.

Na zakończenie pozowano do wspólnej pamiątkowej fotografii. Na zdjęciu stoją w pierwszym rzędzie od lewej: Tadeusz Grabkowski, Ryszard Ostrowski, Jakub Żurawik,  Michał Chojnacki, Kazimierz Smolarek, Eugeniusz Gębka, wyżej Ryszard Włodarczyk, Józef Kiciński, Paweł Walczak,  Jan Skąpski, Marian Murawiec, Jerzy Gembka, Tomasz Szymański, Jan Strapagiel, Wojciech Ciszewski, Włodzimierz Kwarta, Wiesław Heine.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526