Olimpia przegrała w rezerwowym składzie

Autor: kurier-kolski.pl | 23.07.2012

W sobotę 21 lipca na stadionie w Grzegorzewie o godz. 11:00 Olimpia rozegrała swój trzeci mecz sparingowy z IV ligową Włocławią Włocławek, ulegając 2:4. Spotkanie rozegrane zostało w Grzegorzewie, ponieważ główna płyta na kolskim stadionie jest w remoncie.

 

W pierwszej połowie Olimpia miała zdecydowaną przewagę dokumentując to dwoma strzelonymi bramkami. W 15. Minucie, po strzale powracającego po kontuzji Nieznalskiego,  piłka pierwszy raz wpadła do bramki gości. 15 minut później było już 2:0 dla naszej drużyny – po dograniu Marańdy z prawej strony formalności dokończył Grabowiecki. Do przerwy było 2:0 i był to wynik jak najbardziej zasłużony.

Po zmianie stron obraz gry zmienił się. Od początku goście przejęli inicjatywę, strzelając 4 bramki w tej odsłonie. Powodem tego było 7 zmian, których dokonał trener gości.

W drużynie Olimpii nastąpiły zaledwie dwie zmiany. Powodem tego była nieobecność kilku kluczowych zawodników: Piotra  Krzyżanowskiego, Łukasza Sikorskiego, Bartosza, Kotkowskiego, Roberta Sulińskiego, Dawida Wiśniewskiego i Ariela Szczesiaka. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla gości.

–  Wszystko idzie zgodnie z planem. Widać w tej drużynie chciejstwo wygrywania, a to na pewno napawa optymizmem, przed zbliżającymi się wielkimi krokami meczami ligowymi – powiedział Jarosław Kawka.

Skład Olimpii Koło: Sobczak ( Winiarski), Powietrzyński Hubert (Mikusik), Mielczarek, Trzmielewski, Wojtczak  (Powietrzyński Miłosz), Jóźwiak, Nieznalski (Powietrzyński Paweł), Szymański,   (Walasek) Bednarczyk,  Marańda (Kawka).

(mc)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mikael modern & creative cvresume wordpress theme

Latest Nulled mikael modern & creative cvresume wordpress theme Scripts for WordPress.
You can find latest templates for Blog softwares.

Nulled Magento
2 lat temu

Download Crack Nulled Magento Plugins for WordPress.
search and find latest modules for Blog CMS.

kk
kk
9 lat temu

,,chciejstwo wygrywania” chyba chęć wygrywania.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526