Olimpia przegrała w rezerwowym składzie

Autor: kurier-kolski.pl | 23.07.2012

W sobotę 21 lipca na stadionie w Grzegorzewie o godz. 11:00 Olimpia rozegrała swój trzeci mecz sparingowy z IV ligową Włocławią Włocławek, ulegając 2:4. Spotkanie rozegrane zostało w Grzegorzewie, ponieważ główna płyta na kolskim stadionie jest w remoncie.

 

W pierwszej połowie Olimpia miała zdecydowaną przewagę dokumentując to dwoma strzelonymi bramkami. W 15. Minucie, po strzale powracającego po kontuzji Nieznalskiego,  piłka pierwszy raz wpadła do bramki gości. 15 minut później było już 2:0 dla naszej drużyny – po dograniu Marańdy z prawej strony formalności dokończył Grabowiecki. Do przerwy było 2:0 i był to wynik jak najbardziej zasłużony.

Po zmianie stron obraz gry zmienił się. Od początku goście przejęli inicjatywę, strzelając 4 bramki w tej odsłonie. Powodem tego było 7 zmian, których dokonał trener gości.

W drużynie Olimpii nastąpiły zaledwie dwie zmiany. Powodem tego była nieobecność kilku kluczowych zawodników: Piotra  Krzyżanowskiego, Łukasza Sikorskiego, Bartosza, Kotkowskiego, Roberta Sulińskiego, Dawida Wiśniewskiego i Ariela Szczesiaka. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla gości.

–  Wszystko idzie zgodnie z planem. Widać w tej drużynie chciejstwo wygrywania, a to na pewno napawa optymizmem, przed zbliżającymi się wielkimi krokami meczami ligowymi – powiedział Jarosław Kawka.

Skład Olimpii Koło: Sobczak ( Winiarski), Powietrzyński Hubert (Mikusik), Mielczarek, Trzmielewski, Wojtczak  (Powietrzyński Miłosz), Jóźwiak, Nieznalski (Powietrzyński Paweł), Szymański,   (Walasek) Bednarczyk,  Marańda (Kawka).

(mc)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mikael modern & creative cvresume wordpress theme

Latest Nulled mikael modern & creative cvresume wordpress theme Scripts for WordPress.
You can find latest templates for Blog softwares.

Nulled Magento
4 lat temu

Download Crack Nulled Magento Plugins for WordPress.
search and find latest modules for Blog CMS.

kk
kk
11 lat temu

,,chciejstwo wygrywania” chyba chęć wygrywania.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526