Nowe nazwiska w Olimpii

Autor: kurier-kolski.pl | 16.07.2012

W sobotę o godz. 10:00 w mieście Warta nasza Olimpia Koło rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny z IV ligową Wartą Jutrzenka (liga Łódzka). Cały mecz toczył się pod dyktando kolskiej Olimpii.

 

Bramki strzelili w 8 minucie Artur Bednarczyk, w 15 Piotr Krzyżanowski podwyższył na 2 :0 strzelając piękną bramkę wolejem, w 35 lobem z ponad 30 metrów popisał się Patryk Grabowiecki. Pierwsza połowa zakończyła się 3:0. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie jednak w 65 minucie po szkolnym błędzie Olimpia straciła bramkę z rzutu rożnego. Jednak 10 minut później nasi przeprowadzili najukładniejszą akcję ustalając wynik spotkania po strzale Ariela Szczesiaka na 4:1.

Mecz mógł się podobać,  przede wszystkim styl gry naszej drużyny.  Jeżeli nic się nie zmieni w naszej grze nie boję się o jej przyszłość. Następny mecz w środę w Brudzewie ok. godz. 18:00

Skład Olimpii: Sobczak(Suliński, Winiarski), Krzyżanowski,  Trzmielewski  ( Powietrzyński ) Wojtczak (Kaźmierczak), Powietrzyński ( Marańda), Jóźwiak, Andrzejczak, ( Mielczarek), Walasek, (Kawka), Bednarczyk (Szymański), Grabowiecki, Szczesiak.

– Jak państwo zauważyliście  w drużynie Olimpii pojawiły się nowe nazwiska, m.in. najlepszego strzelca w klasie okręgowej Grabowieckiego i Szczesiaka z Warty Krzymów. Za cel zakładamy sobie zajęcie miejsca w pierwszej ósemce – powiedział Jarosław Kawka.

(mc)


Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
my link
9 lat temu

One thing is that often one of the most frequent incentives for using your card is a cash-back or maybe rebate present. Generally, you’ll have access to 1-5% back on various buying. Depending on the cards, you may get 1% back on most buying, and 5% in return on acquisitions made going to convenience stores, gasoline stations, grocery stores plus 'member merchants’.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526