Nowe nazwiska w Olimpii

Autor: kurier-kolski.pl | 16.07.2012

W sobotę o godz. 10:00 w mieście Warta nasza Olimpia Koło rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny z IV ligową Wartą Jutrzenka (liga Łódzka). Cały mecz toczył się pod dyktando kolskiej Olimpii.

 

Bramki strzelili w 8 minucie Artur Bednarczyk, w 15 Piotr Krzyżanowski podwyższył na 2 :0 strzelając piękną bramkę wolejem, w 35 lobem z ponad 30 metrów popisał się Patryk Grabowiecki. Pierwsza połowa zakończyła się 3:0. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie jednak w 65 minucie po szkolnym błędzie Olimpia straciła bramkę z rzutu rożnego. Jednak 10 minut później nasi przeprowadzili najukładniejszą akcję ustalając wynik spotkania po strzale Ariela Szczesiaka na 4:1.

Mecz mógł się podobać,  przede wszystkim styl gry naszej drużyny.  Jeżeli nic się nie zmieni w naszej grze nie boję się o jej przyszłość. Następny mecz w środę w Brudzewie ok. godz. 18:00

Skład Olimpii: Sobczak(Suliński, Winiarski), Krzyżanowski,  Trzmielewski  ( Powietrzyński ) Wojtczak (Kaźmierczak), Powietrzyński ( Marańda), Jóźwiak, Andrzejczak, ( Mielczarek), Walasek, (Kawka), Bednarczyk (Szymański), Grabowiecki, Szczesiak.

– Jak państwo zauważyliście  w drużynie Olimpii pojawiły się nowe nazwiska, m.in. najlepszego strzelca w klasie okręgowej Grabowieckiego i Szczesiaka z Warty Krzymów. Za cel zakładamy sobie zajęcie miejsca w pierwszej ósemce – powiedział Jarosław Kawka.

(mc)


Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
my link
11 lat temu

One thing is that often one of the most frequent incentives for using your card is a cash-back or maybe rebate present. Generally, you’ll have access to 1-5% back on various buying. Depending on the cards, you may get 1% back on most buying, and 5% in return on acquisitions made going to convenience stores, gasoline stations, grocery stores plus 'member merchants’.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526