Start Koło Bluesa Festival

Autor: kurier-kolski.pl | 05.07.2012

W dniach 6-8 lipca br. na kolskich błoniach odbędzie się Koło Bluesa Festival 2012 połączony ze Zlotem Motocykli i Automobili.

 

6 lipca, na scenie festiwalowej zagra Blueska z Konina, 4Szmery, Moongang oraz Ashtray. Początek koncertów o godz. 18.00.

Natomiast w sobotę w samo południe ulicami miasta przejedzie tradycyjna parada motocykli. Na godz. 12:30 obok „Hermesu” zaplanowano pokazy freestyle’u, które ostatnio odwołano z powodu deszczu. Potem potężne maszyny powrócą na kolskie błonia, gdzie o 15.00 odbędą się m.in. konkurencje zlotowe.

Sobota jest także dniem „Gali Niebieskich Ptaków”. Na scenie pojawią się „Domniemani” z Ostrowa Wielkopolskiego, Johny Coyote, warszawski zespół Roxta oraz Ghetto z Kutna. Na koniec zagra Jan Gałach Band. Początek koncertów o godz. 18.00.

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się festiwalowy rajd samochodów terenowych. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy posiadają pojazdy 4×4, bądź z większym prześwitem.

Podczas Festiwalu przewidziano także dodatkowe atrakcje, jak np. loty balonem. Na kolskich błoniach pojawi się również dziesięć finalistek Miss Polski Ziemi Łódzkiej.

Więcej szczegółów na: www.festiwalwolnychludzi.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526