I Ty możesz pomóc w renowacji boiska!

Autor: kurier-kolski.pl | 02.07.2012

W piątek, 29 czerwca, Zarząd MKS Olimpia Koło rozpoczął renowację płyty głównej swojego boiska. Prace dotyczą przede wszystkim wymiany murawy i założenia nawodnienia.

– Chcemy to zrobić – mówi były prezes Jarosław Kawka – ponieważ środkowa część boiska była w stanie katastrofalnym, a nawodnienie nie może zapewnić obsługi całej płyty jednocześnie. Całość inwestycji będzie oscylowała w granicach 150.000. zł. Na chwilę obecną miasto dofinansowało nam kwotę 22.000. zł. Pozostałą część  w pełni organizuje zarząd MKS Olimpii Koło. Podjęliśmy się bardzo ciężkiego zadania jak na stowarzyszenie działające w pełni społecznie, ale mamy młody prężnie działający zarząd i myślę, że nasze plany zrealizujemy i w Kole będzie w końcu boisko z prawdziwego zdarzenia. Mam jeszcze jedną prośbę do naszych kibiców: JEŻELI KTOŚ CHCIAŁBY POMÓC NASZEMU STOWARZYSZENIU W ROZPOCZĘTYCH PRACACH ZAPRASZAM NA STADION JUŻ OD 2.07.2012. MILE WIDZIANE, SZPADLE, GRABIE, ŁOPATY, TACZKI,  ITP. Za każdą pomoc fizyczną czy finansową już teraz serdecznie dziękuję w imieniu Zarządu – zaakcentował Jarek Kawka.

Od siebie dodam, że jeśli nam naprawdę zależy na dobru naszego klubu poprzyjmy tą  inicjatywę i pomóżmy im, a oni na pewno odwdzięczą się nam dobrą grą.
(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
qwerty
qwerty
11 lat temu

Już widzę, jak gówniarstwo i dresy wychodzą z klatek i pędzą z łopatami pomagać przy murawie 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526