Pościg za skradzionym samochodem

Autor: kurier-kolski.pl | 26.06.2012

W sobotę funkcjonariusze powiatu kolskiego zatrzymali na gorącym uczynku trójkę złodziei samochodowych. Do zatrzymania doszło w trakcie policyjnych pościgów. Kierujący skradzionym pojazdem w trakcie ucieczki wjechał do przydrożnego rowu.

 

W sobotę około godz. 04:00 nad ranem oficer dyżurny kolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w kierunku naszego powiatu jedzie skradziony w Łodzi samochód marki Ford Kuga. Z informacji wynikało także, że kradzieży dokonali mężczyźni poruszający się jadącym za nim Volkswagenem Passatem.  W związku z powyższym niezwłocznie na trasie K-92 wystawiono posterunki blokadowe.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kłodawie zauważyli zgłoszone pojazdy i próbowali zatrzymać je do kontroli. Na widok radiowozu złodzieje zaczęli uciekać, a policjanci podjęli  za nimi pościg. Podczas ucieczki 36-latek kierujący skradzionym fordem wjechał do rowu i został zatrzymany. Volkswagena, również w wyniku pościgu, zatrzymali chwilę później funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego kolskiej komendy. Poruszali się nim dwaj mieszkańcy Łodzi w wieku 50 i 52 lata.

Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i przekazani policjantom Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zajmującym się zwalczaniem przestępczości samochodowej.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526