Policjanci zatrzymali w Kole dealera narkotyków

Autor: kurier-kolski.pl | 01.06.2012

Policjanci Wydziału Kryminalnego kolskiej komendy zatrzymali za posiadanie narkotyków aż sześć osób. Dzięki zorganizowanym działaniom funkcjonariusze przechwycili amfetaminę i marihuanę warte 2.000 zł.

 

Do pierwszych zatrzymań doszło już w czwartek w godzinach popołudniowych. W ręce policjantów kryminalnych kolskiej komendy trafiło dwóch młodych mężczyzn, u których policjanci znaleźli narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Działania skierowane w środowisko narkotykowe  policjanci rozszerzyli także na gminę Babiak. Tam także zatrzymano dwie osoby. Mężczyźni w wieku po 27 lat posiadali przy sobie marihuanę.

W piątek działania funkcjonariuszy skoncentrowały się na sprawdzeniu informacji, z których wynikało, że jeden z mieszkańców Koła rozprowadza na terenie miasta narkotyki.  W godzinach rannych policjanci przeszukali mieszkanie podejrzewanego mężczyzny. Informacje, które śledczy posiadali potwierdziły się podczas przeszukania. W trakcie czynności policjanci w łazience, w koszu na bieliznę ujawnili 50 gram amfetaminy, a podczas przeszukania jednego z pokoi ujawnili także marihuanę. Wartość zabezpieczonych w mieszkaniu dealera narkotyków oszacowano na ponad 2000 zł.

Tego samego dnia w ręce kryminalnych komendy powiatowej trafił jeszcze jeden mieszkaniec Koła, u którego w mieszkaniu  znaleziono amfetaminę.

Wszyscy zatrzymani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia. Podejrzanemu o rozprowadzenie środków odurzających mieszkańcowi Koła grozi aż do 10 lat więzienia.

Źródło: Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Seo katalogi
9 lat temu

I’m surprised how good this blog is.

Kapo
Kapo
10 lat temu

Brawo dzielni policjanci! Podpowiadam, że w sklepie w centrum widziałem alkohol (taki środek odurzający i uzależniający).

jaś
jaś
10 lat temu

Marihuana nigdy nie spowodowała czyjejś śmierci. Dla porównania tytoń pochlania 370000, a alkohol ponad 125000 osób rocznie w samej tylko Ameryce. . Za to jestem pewien co do tego, ze jeszcze nikt nie umarł po marihuanie.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526