Policjanci zatrzymali w Kole dealera narkotyków

Autor: kurier-kolski.pl | 01.06.2012

Policjanci Wydziału Kryminalnego kolskiej komendy zatrzymali za posiadanie narkotyków aż sześć osób. Dzięki zorganizowanym działaniom funkcjonariusze przechwycili amfetaminę i marihuanę warte 2.000 zł.

 

Do pierwszych zatrzymań doszło już w czwartek w godzinach popołudniowych. W ręce policjantów kryminalnych kolskiej komendy trafiło dwóch młodych mężczyzn, u których policjanci znaleźli narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Działania skierowane w środowisko narkotykowe  policjanci rozszerzyli także na gminę Babiak. Tam także zatrzymano dwie osoby. Mężczyźni w wieku po 27 lat posiadali przy sobie marihuanę.

W piątek działania funkcjonariuszy skoncentrowały się na sprawdzeniu informacji, z których wynikało, że jeden z mieszkańców Koła rozprowadza na terenie miasta narkotyki.  W godzinach rannych policjanci przeszukali mieszkanie podejrzewanego mężczyzny. Informacje, które śledczy posiadali potwierdziły się podczas przeszukania. W trakcie czynności policjanci w łazience, w koszu na bieliznę ujawnili 50 gram amfetaminy, a podczas przeszukania jednego z pokoi ujawnili także marihuanę. Wartość zabezpieczonych w mieszkaniu dealera narkotyków oszacowano na ponad 2000 zł.

Tego samego dnia w ręce kryminalnych komendy powiatowej trafił jeszcze jeden mieszkaniec Koła, u którego w mieszkaniu  znaleziono amfetaminę.

Wszyscy zatrzymani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia. Podejrzanemu o rozprowadzenie środków odurzających mieszkańcowi Koła grozi aż do 10 lat więzienia.

Źródło: Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Seo katalogi
11 lat temu

I’m surprised how good this blog is.

Kapo
Kapo
12 lat temu

Brawo dzielni policjanci! Podpowiadam, że w sklepie w centrum widziałem alkohol (taki środek odurzający i uzależniający).

jaś
jaś
12 lat temu

Marihuana nigdy nie spowodowała czyjejś śmierci. Dla porównania tytoń pochlania 370000, a alkohol ponad 125000 osób rocznie w samej tylko Ameryce. . Za to jestem pewien co do tego, ze jeszcze nikt nie umarł po marihuanie.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526