Pewna wygrana Olimpii. Polanin Strzałkowo – Olimpia Koło 1:4 (1:1)

Autor: kurier-kolski.pl | 02.06.2012

Zanosiło się na niespodziankę, bowiem w 10. minucie gospodarze zdobyli bramkę, która dała im prowadzenie 1:0. Na wyrównanie musieliśmy czekać do 43. minuty, kiedy do piłki doszedł Sikorski i wyrównał na 1:1. Ostateczny wynik na 4:1 dla kolan potwierdza, że IV liga jest już na wyciągnięcie ręki!

 

Po zmianie stron Polanin podbudowany korzystnym wynikiem z liderem rozgrywek prowadził otwartą grę, za co został  surowo skarcony następnymi bramkami. Na 2:1 strzelił Trzmielewski z woleja. W 70. minucie po akcji całego zespołu, z dystansu Sikorski podwyższył na 3:1.  Gdy do końca meczu pozostało 5 minut, ładnym uderzeniem popisał się Marańda,  który ustalił wynik pojedynku na 4:1 dla kolan. Nieliczni kibice z Koła w pełni zadowoleni opuszczali stadion, bowiem IV liga stała się na wyciągniecie ręki.

reklama

– Wydaje mi się, że do IV ligi droga stoi dla nas otworem. Tylko jakiś nadzwyczajny przypadek mógłby odebrać nam prowadzenie. Ale gdyby nawet tak się stało, to jeszcze są baraże. Dzisiejszy mecz oceniam jako bardzo dobry. Tak się składa, że na wyjazdach gramy lepiej jak u siebie. Ale tak to nieraz w piłce bywa – powiedział członek Prezydium OZPN Jarosław Kawka.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Marcin Mielczarek, Tomasz Mikusik, Mateusz Trzmielewski, Łukasz Sikorski, Dariusz Walasek, Hubert Powietrzyński (68 Dawid Jóźwiak), Bartosz Kotkowski,  Szymon Izydorczyk (85 Filip Szymański), Jarosław Kawka (65 Piotr Marańda).

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526