Kolizja w Przybyłowie

Autor: kurier-kolski.pl | 25.06.2012

Jak niewiele trzeba, by doszło do kolizji drogowej przekonali się dzisiaj mieszkańcy Przybyłowa w gminie Grzegorzew. Około godziny 19.00, na prostym odcinku drogi, kobieta jadąca samochodem osobowym zjechała z asfaltu i uderzyła w drzewo.

 

Asfaltowa szosa w tym miejscu jest wąska, ale trudno powiedzieć, że niebezpieczna. Według informacji jaką przekazali mieszkańcy – świadkowie zdarzenia, oprócz poszkodowanej kobiety w zdarzeniu nie uczestniczyły osoby trzecie.  Na miejscu zjawiły się trzy zastępy strażaków, policjanci i karetka pogotowia, która zabrała poszkodowaną do szpitala.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
bb
bb
11 lat temu

Janku… A ta dziewczyna to jak myślisz podatki płaci czy nie?
Jak chcesz tak oszczędzać to możesz zgłosić się na policji i gdzie tylko chcesz, że jak Ty będziesz miał wypadek , kolizję czy po pijaku zimą wpadniesz do rowu to żeby nikt nie interweniował. Tak się składa , że znam tę dziewczynę i wiem, że jeździ bezpiecznie. Tego feralnego wieczoru popadało a przed maskę wleciał jej gołąb, odbiła odruchowo żeby go nie roztrzaskać. Niestety wpadła w poślizg a efekt możecie podziwiać na załączonych fotkach. Na szczęście nic poważnego się nie stało a dziewczyna będzie miała nauczkę na przyszłość.

kuba
kuba
11 lat temu

Panie Radku to nie był wypadek czytaj dokładnie nagłówek !!!! i ja popieram Pana Jana powiem więcej policja też była zbędna ale przyjechali wlepić biednej dziewczynie mandacik pewno dwie stówki i 6 punktów ale taka ich rola tak byli szkoleni i nie mają litości nawet w takich sytuacjach z tego co wiem to już w tym miejscu był poważniejszy wypadek i gościu wylądował w szpitalu było z nim kiepsko

radek
radek
11 lat temu

To jest wypadek panie Janie ,a nie spotkanie towarzyskie takie są wymogi i przepisy. A tak w ogóle to o ile pamiętam to Przybyłów jest na terenie gminy Koło.

Jan
Jan
11 lat temu

Aż trzy Zastępy Straży??? nie wystarczył by jeden?
Pojechali pooglądać.
A jakie to koszty. Podatnik płaci

gieniu
11 lat temu

nie zachowała odpowiedniej prędkości do panujących warunków na drodze i to kogo wina?????

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526