Kiedy burmistrz dotrzyma obietnicy?

Autor: kurier-kolski.pl | 24.06.2012

Cały czas trwają zabiegi o remont komunalnego budynku przy zbiegu ulic Nagórnej-Włocławskiej, tuż przy pięknym skwerku z popiersiem bł. Jana Pawła II. Już dawno burmistrz obiecał radnym, że znajdzie na to pieniądze. Ale słowa nie dotrzymał.

 

Przed beatyfikacją naszego Papieża, burmistrz M. Drożdżewski obiecał dużej grupie radnych, którzy wystąpili o to w petycji, że znajdzie środki na odnowienie bardzo zaniedbanej elewacji zabytkowego dworku, która szpeci to miejsce, gdzie przychodzą i  przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy Koła, ale również goście z zewnątrz. A przy okazji wypadałoby zrobić remonty wewnątrz, bo przecież w fatalnych warunkach mieszkają tam lokatorzy.

Radna Urszula Polewska (na zdjęciu wyżej) – inicjatorka odnowienia dworku, na ostatniej sesji Rady Miejskiej przypomniała burmistrzowi o jego obietnicy.  Drożdżewski odpowiedział, że dotrzyma słowa jak tylko wygospodaruje jakieś wolne środki. Niestety, nie określił kiedy może to nastąpić.

Tekst i fot.: M. Kozajda

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kik
kik
11 lat temu

glupoty nie opowiadaj takiego slabego burmistrza niebylo od lat.stanowiasko go przeroslo.moze ewentualnie byc soltysem na malej wsi;

Miśka
Miśka
11 lat temu

To niech Radni podpowiedzą Burmistrzowi skąd wygospodarować pieniądze na remont a nie tylko wymagać. Najlepiej to podjąć uchwałę i mieć z głowy a Burmistrz niech się martwi. Jak się nie wywiąże to jest na kogo zegnać.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526