1 mln. zł. dotacji z UE na targowicę w Kole!

Autor: kurier-kolski.pl | 09.06.2012

„Przebudowa targowiska stałego przy Placu Narutowicza w Kole” – tak nazywa się zadanie, na które miasto Koło otrzyma dotację z UE w wysokości aż 1 mln. zł. w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 

W ubiegłym roku kolscy radni zarezerwowali w budżecie miasta 65.000 zł. na wykonanie dokumentacji na remont kulejącej od wielu lat targowicy przy pl. Narutowicza. Wykonane plany były podstawą do ubiegania się przez Gminę Miejską Koło o dofinansowanie tego zadania z funduszy europejskich. I tym razem udało się tego dokonać! To bardzo dobra informacja i liczymy, że w końcu także na inne inwestycje nasz samorząd będzie ubiegał się o podobne dotacje pozabudżetowe.

Nasze targowisko od wielu lat jest jedynie wielkim betonowym placem. Nic tam praktycznie nie ma. Nie dość tego – jest on o wiele za mały na potrzeby handlowców. Miejmy nadzieję, że modernizacja tego terenu przyczyni się do polepszenia standardów, co zadowoli i sprzedających, i kupujących – mieszkańców miasta Koła i innych miejscowości powiatu kolskiego.

Opr.: (koz)

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
super katalog
9 lat temu

I’m so lucky that I came across this blog.

prezenty
9 lat temu

I hope there will be some more such good blogs.

gieniu
9 lat temu

ja słyszałem że targowisko nowe i tak niepowstanie!

9uitjubv
9uitjubv
9 lat temu

woda? prąd? a co to? centrum handlowe?

igi
igi
9 lat temu

Za milion to oni nawet nowej nawierzchni nie położą, już nie mówiąc o innej infrastrukturze jak woda, prąd do stanowisk handlowych.

bingo
bingo
9 lat temu

Nareszcie! tylko żeby urzędnicy tego nie spieprzyli ,a pieniądze dobrze wykorzystane.Trzeba śledzić na bierząco tą inwestycję.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526