1 mln. zł. dotacji z UE na targowicę w Kole!

Autor: kurier-kolski.pl | 09.06.2012

„Przebudowa targowiska stałego przy Placu Narutowicza w Kole” – tak nazywa się zadanie, na które miasto Koło otrzyma dotację z UE w wysokości aż 1 mln. zł. w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 

W ubiegłym roku kolscy radni zarezerwowali w budżecie miasta 65.000 zł. na wykonanie dokumentacji na remont kulejącej od wielu lat targowicy przy pl. Narutowicza. Wykonane plany były podstawą do ubiegania się przez Gminę Miejską Koło o dofinansowanie tego zadania z funduszy europejskich. I tym razem udało się tego dokonać! To bardzo dobra informacja i liczymy, że w końcu także na inne inwestycje nasz samorząd będzie ubiegał się o podobne dotacje pozabudżetowe.

Nasze targowisko od wielu lat jest jedynie wielkim betonowym placem. Nic tam praktycznie nie ma. Nie dość tego – jest on o wiele za mały na potrzeby handlowców. Miejmy nadzieję, że modernizacja tego terenu przyczyni się do polepszenia standardów, co zadowoli i sprzedających, i kupujących – mieszkańców miasta Koła i innych miejscowości powiatu kolskiego.

Opr.: (koz)

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
super katalog
11 lat temu

I’m so lucky that I came across this blog.

prezenty
11 lat temu

I hope there will be some more such good blogs.

gieniu
11 lat temu

ja słyszałem że targowisko nowe i tak niepowstanie!

9uitjubv
9uitjubv
11 lat temu

woda? prąd? a co to? centrum handlowe?

igi
igi
11 lat temu

Za milion to oni nawet nowej nawierzchni nie położą, już nie mówiąc o innej infrastrukturze jak woda, prąd do stanowisk handlowych.

bingo
bingo
11 lat temu

Nareszcie! tylko żeby urzędnicy tego nie spieprzyli ,a pieniądze dobrze wykorzystane.Trzeba śledzić na bierząco tą inwestycję.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526