Pewna wygrana Olimpii. Błękitni Helenów – Olimpia Koło 0:3 (0:1)

Autor: kurier-kolski.pl | 21.05.2012

Kolejne zwycięstwo odniosła Olimpia Koło w meczu wyjazdowym nad Błękitnymi Helenów 3:0. Do rozegrania pozostały jeszcze trzy mecze i nie wydaje się aby kolanie oddali przodownictwo innej drużynie. Do bram IV ligi już niedaleko.

Pierwszego gola dla biało-czerwonych strzelił po ładnej akcji całego zespołu Szymon  Izydorczyk i z tym prowadzeniem 1:0 piłkarze zeszli do szatni. W drugiej odsłonie kolanie zdobyli dwie dalsze bramki ze strzałów Piotrka Marańdy w 80. minucie i  Jasiakiewicza w 90. minucie.

Tak więc Olimpia umocniła się pozycji lidera mając nadal 4 punkty przewagi nad GKS Sompolno, które wygrało we Władysławowie również 3:0.

Jak widać, zgodnie z zapowiedzią Jarosława Kawki,  kolska lokomotywa nabiera  rozpędu i trudno  ją będzie zastopować. Po meczu czołowy bombardier Olimpii Jarosław  Kawka powiedział:

– Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Pomimo braku kilku podstawowych zawodników min. Sikorskiego Łukasza, Piotra Krzyżanowskiego, Sebastiana Wojtczaka, Dawida Jóźwiaka , jakość gry nie pogorszyła się i odnieśliśmy kolejne pewne zwycięstwo.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Tomasz Mikusik, Marcin Mielczarek, Mateusz Trzmielewski, Dawid Wiśniewski, Hubert Powietrzyński, Bartosz Kotkowski, Filip Szymański ( Jasiakiewicz 70), Dariusz Walasek, Jarosław Kawka (Piotr Marańda 65), Szymon Izydorczyk.