Brakło skuteczności: Polonia Golina-Olimpia Koło 1:1 (1:0)

Autor: kurier-kolski.pl | 04.05.2012

Olimpia dominowała na boisku przez całe 90 minut. Do przerwy powinno być co najmniej 4:0 dla Olimpii niestety niefart i brak skuteczności zdecydowały, że do przerwy to Golina prowadziła 1:0. W dużej mierze o wyniku zadecydował sędzia, który w 45. minucie gwizdnął karnego z kapelusza.

W drugiej odsłonie obraz gry nie zmienił się – Olimpia siedziała na połowie Goliny. W 70. Minucie, po wrzucie piłki z autu przez Mikusika, Łukasz Sikorski strzelił głową po długim rogu ustalając wynik spotkania na 1:1. Olimpia miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednak wynik nie uległ zmianie.

– Wiem, że w Golinie sędziowie gwiżdżą zawsze pod zespół gospodarzy, ale w tym meczu przesadzili wypaczając wynik spotkania, wydrukowali karnego i nie uznali prawidłowo strzelonej bramki przez Krzyżanowskiegopowiedział po meczu Jarosław Kawka.

Olimpia Koło: Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Marcin Mielczarek, Mateusz Trzmielewski, Hubert Powietrzyński (60 Łukasz Sikorski), Dawid Jóźwiak, Dariusz Walasek (75 Tomasz Mikusik), Szymon Izydorczyk,  Piotr Marańda (55 Jarosław Kawka), Marcin Lewandowski, Sebastian Wojtczak.