Znamy już EuroLady

Autor: kurier-kolski.pl | 11.03.2012

Tegoroczna edycja konkursu dla przedsiębiorczych kobiet „EuroLady”, organizowanego przez europosła Marka Siwca, właśnie dobiegła końca. Tegoroczną zwyciężczynią została Ewa Kanabus – Koszal z powiatu słupeckiego. Ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu – Emilia Lipińska z Koła, zasiadła w tym roku w jury.

Po kolejnym etapie konkursu adresowanego do przedsiębiorczych kobiet, nadszedł czas na finał. Wczorajsza gala zwieńczająca cały projekt wyłoniła jego zwyciężczynię. Tytuł EuroLady 2012 przypadł mieszkance powiatu słupeckiego – Ewie Kanabus – Koszal, będącej autorką i koordynatorką wielu projektów, które realizuje w Wielkopolsce, Polsce i poza granicami naszego kraju. Laureatką II miejsca została Jolanta Janczak z powiatu wrzesińskiego, która pozyskała i wykorzystała środki unijne na projekty turystyczne. III miejsce z kolei przypadło w udziale Marcie Kowalewskiej z Gniezna za promowanie przedsiębiorczości. Wszystkie panie w nagrodę pojadą do Brukseli, gdzie będą mogły zwiedzić Parlament Europejski i spotkają się z europosłem Markiem Siwcem.

Gala podsumowująca już drugą edycję konkursu zgromadziła przedstawicieli samorządów, izb gospodarczych, instytucji, stowarzyszeń oraz współorganizatorów i sponsorów projektu. Poseł Siwiec skierował również  z tej okazji życzenia dla wszystkich uczestniczek EuroLady, bowiem podsumowanie konkursu odbyło się w przededniu Święta Kobiet.

Źródło: Biuro europosła Marka Siwca

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526