Volkswagen dachował na kolskiej obwodnicy [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 10.03.2012

Dziś po godzinie 15.00 samochód osobowy Volkswagen Polo jadąc obwodnicą m. Koła prawdopodobnie wpadł w poślizg, a kierująca nim kobieta straciła panowanie nad kierownicą, zjechała na pobocze, dachowała, a następnie uderzyła w betonowy płot prywatnej posesji. Wszystko rozegrało się na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu obwodnicy z ul. Żeromskiego.

Wezwana na miejsce zdarzenia Państwowa Straż Pożarna zabezpieczyła miejsce wypadku i przez długi czas wahadłowo kierowała ruchem na tym odcinku drogi. Choć wypadek wyglądał groźnie, a samochód został mocno uszkodzony, obyło się bez ofiar.

OBEJRZYJ KRÓTKI FILMIK Z WYPADKU (2:45 MIN.):

W chwili przygotowywania tego materiału trudno było jednoznacznie określić powody, dla których samochód nagle zjechał na pobocze. W tej sprawie dochodzenie prowadzi kolska Policja. Prawdopodobnie wpłynęła na to kiepska pogoda i złe warunki na drodze, śliska jezdnia. Volkswagen wpadł na pobocze dobrze oznakowanego przejścia dla pieszych, przekoziołkował, przeleciał przez rów, ściął aluminiowe barierki drogowe i z dużą siłą uderzył w betonowy płot z gotowych elementów prywatnej posesji znajdującej się blisko jezdni. Trzeba zaznaczyć, że w tych godzinach, mimo sobotniego popołudnia, na obwodnicy panował naprawdę spory ruch pojazdów.

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ADIK
ADIK
12 lat temu

Dokładnie Mariuszu jak piszesz tekst ma być zrozumiały dla zwykłego odbiorcy a nie pisany beblenieniem z ustaw. Pozdrawiam

salamon
salamon
12 lat temu

Panie redaktorze, zdumiony jestem, że odpowiada Pan i polemizuje z niektórymi komentatorami, a szczególnie z tymi co nie szczędzą krytki wobec Pana, czy redakcji.Wydaje mi się, że krytyka była jest i będzie. Czy to Pan napisze tak czy siak i tak znajda się tacy, którzy łatkę przyłożą.Ja na Pana miejscu za bardzo bym się tym nie przejmował i robił swoje.To co robicie, co Pan robi jest ok. i na dobrym poziomie, jestem przekonany że macie za sobą większość.
Większość – dla mnie to ludzie prawi, trzeźwo myślący i patrzący okiem realnym na to wszystko co się dzieje w naszym mieście.
pozdrawiam

Jan do "emeryta"
Jan do "emeryta"
12 lat temu

Brawo panie „emerycie” udowodnił pan ,że redaktor Kozajda chyba nie ma uprawnień do kierowania !!! Dlatego ” tworzy ” nowe Prawo drogowe !Odnośnie pańskiego komentarza zgadzam się w 100 procentach , bo Ustawa to prawo , które należy z jego literą stosować i przestrzegać ! Dziękuję za wychwycony błąd . POZDRAWIAM .

emeryt
emeryt
12 lat temu

Panie Kozajda !!! W miescie Kole woj. wielkopolskie nie istnieje ” SKRZYŻOWANIE OBWODNICY z ul. ŻEROMSKIEGO ” ! Proponuję przypomnieć sibie USTAWĘ Prawo o ruchu drogowym z dnia 20 czerwca 1997 roku ( z póżniejszymi zmianami ) . Podpowiadam Art. 2 . ( definicje) pkt. 10. Pozdrawiam.

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

polo wcale nie dachowało

ja
ja
12 lat temu

a czy „robienie” dobrego portalu wiąże się z obrażaniem innych, co robi p. non stop.

Gosia
Gosia
12 lat temu

Popieram .Szybka informacja tylko w Kurierze Kolskim. Oby tak dalej. Zawsze szybko i zawsze dobrze opisane tak dalej Panie Mariuszu

HERB KOŁA
12 lat temu

TACY WSZYSCY POWINNI BYĆ REPORTERZY,SZYBKA INFORMACJA Z KAŻDEGO MIEJSCA.
MOJE GRATULACJE,TAK TRZYMAC P. MARIUSZU!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

ja również się dołączę do pochwał i gratulacji

jolo
jolo
12 lat temu

Popieram przedmówcę.Szybka informacja tylko w kurierze kolskim. Oby tak dalej !

A kuku!
12 lat temu

Brawo pan Mariusz! Informacja w niecałe 2 godziny już się ukazała. O wybuchu gazu też błyskawicznie. Tak trzymać!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526