XX Sesja Rady Powiatu [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 30.03.2012

Dnia 29 marca br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się XX Sesja Rady Powiatu Kolskiego. Jednym z głównych punktów porządku obrad było sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Informacje o działalności złożyły też dyrektorki PUP i Szpitala.

Sesję otworzył  Przewodniczący dr Marek Tomicki prosząc o minutę ciszy za śp. Prezesa P.Z.N. Zdzisława Kaszczyńskiego. Następnie głos zabrał  Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek, który złożył obszerne sprawozdanie  z działalności międzysesyjnej Zarządu Powiatu.

OBEJRZYJ FILMIK WIDEO Z FRAGMENTEM SESJI:

Dalsza część obrad dotyczyła między innymi  sprawozdania Powiatowego Urzędu Pracy w Kole za 2011 r. Informację z działalności bieżącej i finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole złożyła dyr. Barbara Graczyk-Malińska.

Obszerne sprawozdanie  z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole przedstawiła radnym dyr. Urszula Polewska, która na zakończenie złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Przerywnikiem w obradach był występ młodzieży Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym przy ul. Wojciechowskiego. Przedstawili program artystyczny, za który otrzymali od zebranych gromkie brawa.

Radni zajmowali się też sprawą zbycia przez Starostwo nieruchomości oraz podjęto uchwałę w sprawie zmian w  budżecie  na 2012 r.
Na zakończenie sesji delegaci z obu  kolskich Domów Pomocy Społecznej wręczyli radnym po drobnym świątecznym upominku.

Tekst i foto: Michał Krzemiński

Źródło: PCPR w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Learn More Here
11 lat temu

I have been absent for some time, but now I remember why I used to love this site. Thank you, I will try and check back more frequently. How frequently you update your website?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526