Morderstwo w Kole! Zabójczyni za kratkami.

Autor: kurier-kolski.pl | 16.03.2012

Kolscy policjanci zatrzymali 29-letnią kobietę, która zabiła podczas alkoholowej libacji swojego partnera. Mężczyzna zmarł od ciosu nożem. Wczoraj decyzją sądu podejrzana została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. A wszystko to rozegrało się w jednym z mieszkań Kole!

O śmierci mężczyzny Policję powiadomiło pogotowie, wezwane do jednego z mieszkań w Kole. Lekarz zauważył na ciele zmarłego 41-latka ranę zadaną ostrym narzędziem.

Na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa, w której uczestniczyły trzy osoby. Gdy towarzystwo było już mocno „podchmielone” doszło do awantury pomiędzy 29-latką i jej partnerem. Rozsierdzona kobieta ugodziła mężczyznę nożem w klatkę piersiową.

Upojony alkoholem właściciel mieszkania dopiero po upływie godziny zorientował się, że kolega nie daje oznak życia i wezwał pogotowie.

Ewelina J. i 64-letni właściciel mieszkania zostali zatrzymani. Gdy trafili do policyjnego aresztu oboje mieli po dwa promile alkoholu w organizmie. Dalsze czynności policjantów i zebrany w sprawie materiał dowodowy jednoznacznie potwierdziły, że winę za śmierć mężczyzny ponosi zatrzymana kobieta.

Wczoraj 29-latka została doprowadzona do prokuratury, gdzie została przesłuchana i usłyszała zarzut zabójstwa. Za morderstwo kobiecie grozi dożywocie. Na zakończenie śledztwa będzie oczekiwała w więzieniu. Jeszcze wczoraj decyzją sądu Ewelina J. została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kody pocztowe polska
11 lat temu

Keep working ,great job!

znany
znany
11 lat temu

to byl fajny chlopak z jarka ona powinna siedziedz do smierci

kolanka
kolanka
12 lat temu

Przecież „to coś” chodziło po ulicy i tylko czekało,żeby komuś przyłożyć.Kiedyś moja koleżanka szła z córką a „to coś”z psem.Pies skoczył do koleżanki a potem ona też chciała koleżankę pobić.Dobrze ,że uciekły. Policja przecież wie co to za człowiek /o ile można „to coś” człowiekiem nazywać./.

zn
zn
12 lat temu

na pck

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

co to za Ewelina gdzie ona mieszkała?

totylkoja
totylkoja
12 lat temu

na matkę też rękę podnosiła, i parę lat temu pobiła dziewczynę, której uszkodziła słuch, dziewczyna ma teraz rentę

zna
zna
12 lat temu

nie wiedziala co robi ???? SMIECHU WARTE WSZYSTJICH SWOICH FACETÓW LAŁA GDZIE POPADNIE ,NAWET NA ULICY NIE POTRAFILA SIE POWSTRZYMAC OD AGRESJIII!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

szkoda tak fajnego kolegi

zadziwiona
zadziwiona
12 lat temu

2promile to Ona nie wiedziała co robi…tak sądzę.

Znajomy
Znajomy
12 lat temu

Jarek mial 43 lata, nie 41…
Szkoda chlopa…

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526