Morderstwo w Kole! Zabójczyni za kratkami.

Autor: kurier-kolski.pl | 16.03.2012

Kolscy policjanci zatrzymali 29-letnią kobietę, która zabiła podczas alkoholowej libacji swojego partnera. Mężczyzna zmarł od ciosu nożem. Wczoraj decyzją sądu podejrzana została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. A wszystko to rozegrało się w jednym z mieszkań Kole!

O śmierci mężczyzny Policję powiadomiło pogotowie, wezwane do jednego z mieszkań w Kole. Lekarz zauważył na ciele zmarłego 41-latka ranę zadaną ostrym narzędziem.

Na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa, w której uczestniczyły trzy osoby. Gdy towarzystwo było już mocno „podchmielone” doszło do awantury pomiędzy 29-latką i jej partnerem. Rozsierdzona kobieta ugodziła mężczyznę nożem w klatkę piersiową.

Upojony alkoholem właściciel mieszkania dopiero po upływie godziny zorientował się, że kolega nie daje oznak życia i wezwał pogotowie.

Ewelina J. i 64-letni właściciel mieszkania zostali zatrzymani. Gdy trafili do policyjnego aresztu oboje mieli po dwa promile alkoholu w organizmie. Dalsze czynności policjantów i zebrany w sprawie materiał dowodowy jednoznacznie potwierdziły, że winę za śmierć mężczyzny ponosi zatrzymana kobieta.

Wczoraj 29-latka została doprowadzona do prokuratury, gdzie została przesłuchana i usłyszała zarzut zabójstwa. Za morderstwo kobiecie grozi dożywocie. Na zakończenie śledztwa będzie oczekiwała w więzieniu. Jeszcze wczoraj decyzją sądu Ewelina J. została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kody pocztowe polska

Keep working ,great job!

znany
znany
8 lat temu

to byl fajny chlopak z jarka ona powinna siedziedz do smierci

kolanka
kolanka
9 lat temu

Przecież „to coś” chodziło po ulicy i tylko czekało,żeby komuś przyłożyć.Kiedyś moja koleżanka szła z córką a „to coś”z psem.Pies skoczył do koleżanki a potem ona też chciała koleżankę pobić.Dobrze ,że uciekły. Policja przecież wie co to za człowiek /o ile można „to coś” człowiekiem nazywać./.

zn
zn
9 lat temu

na pck

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

co to za Ewelina gdzie ona mieszkała?

totylkoja
totylkoja
9 lat temu

na matkę też rękę podnosiła, i parę lat temu pobiła dziewczynę, której uszkodziła słuch, dziewczyna ma teraz rentę

zna
zna
9 lat temu

nie wiedziala co robi ???? SMIECHU WARTE WSZYSTJICH SWOICH FACETÓW LAŁA GDZIE POPADNIE ,NAWET NA ULICY NIE POTRAFILA SIE POWSTRZYMAC OD AGRESJIII!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

szkoda tak fajnego kolegi

zadziwiona
zadziwiona
9 lat temu

2promile to Ona nie wiedziała co robi…tak sądzę.

Znajomy
Znajomy
9 lat temu

Jarek mial 43 lata, nie 41…
Szkoda chlopa…

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526