Wypadek w centrum Koła [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 21.02.2012

W samym centrum Koła, na skrzyżowaniu al.Jana Pawła II z ul. Powstańców Wlkp. doszło wczoraj o 18.00 do poważnie wyglądającego wypadku. W wyniku kolizji na środku skrzyżowania utknęła osobowa Honda Civic oraz furgonetka Peugeot. Ruch był utrudniony i długo kierowała nim Policja.

Choć wypadek wygląda na poważny, całe szczęście nie ma ofiar śmiertelnych ani nikt nie został chyba poważnie poszkodowany. Kierowca Hondy został przewieziony do szpitala w Kole, a przybyła na miejsce Straż Pożarna zabezpieczyła miejsce wypadku, m.in. przez zneutralizowanie wyciekającego z samochodów paliwa. Na miejsce przybył też komendant Komendy Powiatowej PSP w Kole Robert Kropidłowski.

Obejrzyj filmik z wypadku:

Usuwanie skutków wypadku trwało kilka godzin, aż samochody biorące w nim udział zostały zabrane lawetami, bo żaden z nich nie nadawał się do jazdy. Peugeot „skosił” stojący na wysepce znak drogowy i stracił przednie prawe koło, a osobówka miała cały rozbity przód. Dopóki wozy nie zostały usunięte z jezdni, ruchem kierował policjant.

Bardzo dziękujemy za wiadomość o wypadku naszemu Czytelnikowi Jackowi.

Tekst i foto: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
RR
RR
12 lat temu

Panie M.Kozajda po Pana wypowiedziach stwierdzam,że jest pan bardzo cierpliwy, wyrozumiały i inteligentny mimo tego,że Pana nie znam. Tak jak Pan mówi trzeba się w jakiś sposób zająć naszymi codziennymi problemami, z którymi mamy do czynienia w naszym mieście Kole. Musimy coś z tym zrobić.
Pozdrawiam.

Jan
Jan
12 lat temu

Faktycznie niech Radni Powiatowi zrobią z tym porządek, bo te drogi na skrzyżowaniu są w zarządzaniu Starostwa Powiatowego.

J.W
J.W
12 lat temu

jak to jest centrum kola to ja jestem ksiaze karol

RR
RR
12 lat temu

Ok, już niczego nie będę wytykał.
Na tym pechowym skrzyżowaniu niestety często dochodzi do wypadków, kolizji i potrąceń. Proponuję więc,żeby jakiś wspaniały radny wpadł na pomysł wybudowania ronda i na pewno byłoby bezpieczniej dla naszej biednej społeczność.

RR
RR
12 lat temu

Wypadki komunikacyjne – zdarzenia w ruchu drogowym, w których uczestniczą pojazdy, kończące się ofiarami (nierzadko śmiertelnymi; w przypadku gdy nie ma ofiar w ludziach, a uszkodzenia są tylko materialne – taka sytuacja nazywa się KOLIZJĄ).
Więc to była KOLIZJA a nie wypadek Panie M.Kozajda.

Widz
Widz
12 lat temu

Niech panu będzie,że to samo. Też szybko pisałem ,,na kolanie,,.
Pozdrawiam.

ja
ja
12 lat temu

Jakie silne musiało być uderzenie skoro furgonetka znalazła się na wysepce.

Widz
Widz
12 lat temu

Furgonetka?! Ja widzę busa.

Mick
Mick
12 lat temu

Mariuszku piszesz, że furgonetka Citroen, ale na zdjęciach widać wyraźnie, że to Peugot chyba zaszła drobna pomyłka w 2 miejscach.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526