Wypadek w centrum Koła [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 21.02.2012

W samym centrum Koła, na skrzyżowaniu al.Jana Pawła II z ul. Powstańców Wlkp. doszło wczoraj o 18.00 do poważnie wyglądającego wypadku. W wyniku kolizji na środku skrzyżowania utknęła osobowa Honda Civic oraz furgonetka Peugeot. Ruch był utrudniony i długo kierowała nim Policja.

Choć wypadek wygląda na poważny, całe szczęście nie ma ofiar śmiertelnych ani nikt nie został chyba poważnie poszkodowany. Kierowca Hondy został przewieziony do szpitala w Kole, a przybyła na miejsce Straż Pożarna zabezpieczyła miejsce wypadku, m.in. przez zneutralizowanie wyciekającego z samochodów paliwa. Na miejsce przybył też komendant Komendy Powiatowej PSP w Kole Robert Kropidłowski.

Obejrzyj filmik z wypadku:

Usuwanie skutków wypadku trwało kilka godzin, aż samochody biorące w nim udział zostały zabrane lawetami, bo żaden z nich nie nadawał się do jazdy. Peugeot „skosił” stojący na wysepce znak drogowy i stracił przednie prawe koło, a osobówka miała cały rozbity przód. Dopóki wozy nie zostały usunięte z jezdni, ruchem kierował policjant.

Bardzo dziękujemy za wiadomość o wypadku naszemu Czytelnikowi Jackowi.

Tekst i foto: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
RR
RR
9 lat temu

Panie M.Kozajda po Pana wypowiedziach stwierdzam,że jest pan bardzo cierpliwy, wyrozumiały i inteligentny mimo tego,że Pana nie znam. Tak jak Pan mówi trzeba się w jakiś sposób zająć naszymi codziennymi problemami, z którymi mamy do czynienia w naszym mieście Kole. Musimy coś z tym zrobić.
Pozdrawiam.

Jan
Jan
9 lat temu

Faktycznie niech Radni Powiatowi zrobią z tym porządek, bo te drogi na skrzyżowaniu są w zarządzaniu Starostwa Powiatowego.

J.W
J.W
9 lat temu

jak to jest centrum kola to ja jestem ksiaze karol

RR
RR
9 lat temu

Ok, już niczego nie będę wytykał.
Na tym pechowym skrzyżowaniu niestety często dochodzi do wypadków, kolizji i potrąceń. Proponuję więc,żeby jakiś wspaniały radny wpadł na pomysł wybudowania ronda i na pewno byłoby bezpieczniej dla naszej biednej społeczność.

RR
RR
9 lat temu

Wypadki komunikacyjne – zdarzenia w ruchu drogowym, w których uczestniczą pojazdy, kończące się ofiarami (nierzadko śmiertelnymi; w przypadku gdy nie ma ofiar w ludziach, a uszkodzenia są tylko materialne – taka sytuacja nazywa się KOLIZJĄ).
Więc to była KOLIZJA a nie wypadek Panie M.Kozajda.

Widz
Widz
9 lat temu

Niech panu będzie,że to samo. Też szybko pisałem ,,na kolanie,,.
Pozdrawiam.

ja
ja
9 lat temu

Jakie silne musiało być uderzenie skoro furgonetka znalazła się na wysepce.

Widz
Widz
9 lat temu

Furgonetka?! Ja widzę busa.

Mick
Mick
9 lat temu

Mariuszku piszesz, że furgonetka Citroen, ale na zdjęciach widać wyraźnie, że to Peugot chyba zaszła drobna pomyłka w 2 miejscach.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526