EuroLady teraz bez kolanki

Autor: kurier-kolski.pl | 22.02.2012

Przedwczoraj odbyło się posiedzenie kapituły konkursu EuroLady organizowanego przez konińskie biuro europosła Marka Siwca. Projekt wszedł tym samym w drugi etap, a na jego finał będą mieli bezpośredni wpływ mieszkańcy naszego regionu. Przypomnijmy, że ubiegłoroczną edycję EuroLady, dzięki głosom osób z naszego miasta i powiatu, wygrała Emilia Lipińska z Koła.

W lutym ruszyła już II edycja konkursu EuroLady. Jego pierwszy etap – nabór projektów – właśnie się zakończył. Do udziału zgłosiło się dwanaście pań, które potrafiły umiejętnie pozyskać unijne środki.

Wczorajsze posiedzenie kapituły, w której skład weszli przedstawiciele organizatora głównego – biura posła Siwca, a także współorganizatorów z Tv Wielkopolska, Radia Planeta oraz Stowarzyszenia ONA , jak również ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu Emilia Lipińska i prezes zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie Krzysztof Gubański, wyłoniło pięć finalistek, wśród których niestety nie ma żadnej  pani z Koła czy powiatu kolskiego. Ich sylwetki przedstawione zostały podczas konferencji prasowej w biurze eurodeputowanego.

W gronie tym znalazły się:

Barbara Budzyńska – zgłoszona przez Urząd Powiatowy we Wrześni,

Jolanta Janczak – zgłoszona przez Starostwo Powiatowe we Wrześni,

Ewa Kanabus Koszal – zgłoszona przez Urząd Miasta w Słupcy oraz Starostwo Powiatowe we Wrześni,

Marta Kowalewska – zgłoszona przez Gnieźnieńską Agencję Rozwoju Regionalnego,

Grażyna Twardowska – Gałek – zgłoszona przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Koninie.

Na nominowane kandydatki można głosować w sondażu internetowym na stronie www.mareksiwiec.pl . Wynik konkursu w dużej mierze zależeć będzie od rezultatu głosowania internautów, do czego serdecznie zachęcamy. Laureatkę konkursu poznamy 7 marca podczas uroczystej gali finałowej w Koninie.

Źródło: Biuro Euro Posła Marka Siwca

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Janek
Janek
12 lat temu

Ta pani w ,,mundurku,, druga od lewej bardzo ładna 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526