9.Turniej o Puchar Wójta gm. Kościelec

Autor: kurier-kolski.pl | 23.02.2012

Po raz kolejny w Kościelcu odbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Kościelec. Była to już jego dziewiąta edycja. W zmaganiach wzięło udział aż 18 drużyn, z czego 10 w kategorii juniorzy i 8 drużyn w kategorii seniorzy.

Rozgrywki odbywały się przez 2 dni – 11 lutego grali juniorzy, natomiast w niedzielę 12 lutego do walki o puchar Wójta Gminy Kościelec stanęło 8 drużyn seniorów. W tym roku Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, na co wskazuje ilość zgłoszonych drużyn do niego.

W kategorii Juniorzy miejsca na podium wyglądało następująco: 1. Kościelec, 2. Dobrów, 3. Daniszew.

Najlepszym strzelcem w tej kategorii został Mariusz Klara zawodnik drużyny Dobrowa z 7 trafieniami.

Natomiast w kategorii Seniorzy: 1. Kościelec, 2. Dobrów, 3. Ruszków Pierwszy.

Najlepszym strzelcem w tej kategorii został Piotr Urbaniak zawodnik drużyny Straszkowa z 12 trafieniami, a najlepszymi bramkarzami okazali się: Tomasza Brzezińskiego z Kościelca oraz Kamila Gurlagę z Dobrowa.

Źródło: UG Kościelec