Zderzenie autobusu z Fiatem na Bogumiła [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 19.01.2012

Dziś po godzinie 15.00 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia autobusu z Fiatem Uno na skrzyżowaniu obwodnicy m.Koła z ul. Św.Bogumiła. Internweniowała Państwowa Straż Pożarna oraz OSP Ruszków. Karetka odwiozła do kolskiego szpitala jedną osobę na obserwację. Policja kierowała ruchem, a przywrócono go całkowicie dopiero przed godziną 17.00.

Jadący z Dobrowa do Zakładów Mięsnych w Kole autobus konińskiego PKS-u, wjeżdzając na skrzyżowanie z obwodnicą zderzył się z jadącym od strony Konina Fiatem Uno.

Choć wypadek mógł być bardzo groźny w skutkach, to jednak nikt w nim mocniej nie ucierpiał. Strażacy zneutralizowali plamę oleju z powierzchni jezdni i odłączyli akumulator Fiata. Utrudnienia w ruchu pojazdów po obwodnicy trwały jeszcze dwie godziny.

OBEJRZYJ FILMIK WIDEO Z WYPADKU:

Tekst, foto i wideo: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
do dfvfdvd
do dfvfdvd
9 lat temu

Pisze się strzałka 😛

dfvfdvd
dfvfdvd
9 lat temu

też miałem taki sam przypadek jechałem od strony warszawy skręcałem na światłach w stronę Ruszkowa zapaliła mim się zielona szczałka a patrze 2 tiry od strony poznania nie zatrzymały sie tylko jadą to chyba naprawdę coś nie tak jest z tymi świtałami

agentosss
agentosss
9 lat temu

A mnie to sie wydaje ze wy najzwyklej macie gowno pojecie o jezdzeniu i dlatego ustawieniua swiateł sie czepiacie.Wezcie sie ogarnijcie i zamiast kupywac sobie prawo jazdy to sumiennie sie uczcie a nie takie obiboki jak wy potem wypadki robia!!!

pawel
pawel
9 lat temu

Kolanin masz racje ale tak jest u nas na kilku skrzyzowaniach.Jednym slowem wielki balagan apotem konczy sie tak jak na tych zdjeciach.

kolanin
kolanin
9 lat temu

Już nie raz zauważyłem że jest jednocześnie światło zielone dla obu kierunków, albo zapalając czerwone w kier. koło-konin zapala się zielone ruszków-koło. Może jak ktoś pozwie WZDW to ci skłonią się do zmian w ustawieniu świateł. Co to byłby za problem jakby zielone było tylko z jednego kierunku, dłuższa zmiana dla koło-konin krótsza koło-ruszków. NIECH ktoś wkońcu sprawdzi sterowniki tych świateł !!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526