Zderzenie autobusu z Fiatem na Bogumiła [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 19.01.2012

Dziś po godzinie 15.00 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia autobusu z Fiatem Uno na skrzyżowaniu obwodnicy m.Koła z ul. Św.Bogumiła. Internweniowała Państwowa Straż Pożarna oraz OSP Ruszków. Karetka odwiozła do kolskiego szpitala jedną osobę na obserwację. Policja kierowała ruchem, a przywrócono go całkowicie dopiero przed godziną 17.00.

Jadący z Dobrowa do Zakładów Mięsnych w Kole autobus konińskiego PKS-u, wjeżdzając na skrzyżowanie z obwodnicą zderzył się z jadącym od strony Konina Fiatem Uno.

Choć wypadek mógł być bardzo groźny w skutkach, to jednak nikt w nim mocniej nie ucierpiał. Strażacy zneutralizowali plamę oleju z powierzchni jezdni i odłączyli akumulator Fiata. Utrudnienia w ruchu pojazdów po obwodnicy trwały jeszcze dwie godziny.

OBEJRZYJ FILMIK WIDEO Z WYPADKU:

Tekst, foto i wideo: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
do dfvfdvd
do dfvfdvd
12 lat temu

Pisze się strzałka 😛

dfvfdvd
dfvfdvd
12 lat temu

też miałem taki sam przypadek jechałem od strony warszawy skręcałem na światłach w stronę Ruszkowa zapaliła mim się zielona szczałka a patrze 2 tiry od strony poznania nie zatrzymały sie tylko jadą to chyba naprawdę coś nie tak jest z tymi świtałami

agentosss
agentosss
12 lat temu

A mnie to sie wydaje ze wy najzwyklej macie gowno pojecie o jezdzeniu i dlatego ustawieniua swiateł sie czepiacie.Wezcie sie ogarnijcie i zamiast kupywac sobie prawo jazdy to sumiennie sie uczcie a nie takie obiboki jak wy potem wypadki robia!!!

pawel
pawel
12 lat temu

Kolanin masz racje ale tak jest u nas na kilku skrzyzowaniach.Jednym slowem wielki balagan apotem konczy sie tak jak na tych zdjeciach.

kolanin
kolanin
12 lat temu

Już nie raz zauważyłem że jest jednocześnie światło zielone dla obu kierunków, albo zapalając czerwone w kier. koło-konin zapala się zielone ruszków-koło. Może jak ktoś pozwie WZDW to ci skłonią się do zmian w ustawieniu świateł. Co to byłby za problem jakby zielone było tylko z jednego kierunku, dłuższa zmiana dla koło-konin krótsza koło-ruszków. NIECH ktoś wkońcu sprawdzi sterowniki tych świateł !!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526