WOŚP w Kole [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 09.01.2012

Jak w całym kraju, także w Kole w wczoraj zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kilkudziesięciu wolontariuszy zbierało pieniądze. Gwiazdą wieczoru był Danzel z Belgii. Przed sceną pod Starostwem Powiatowym na ulicy Prusa zgromadziły się tłumy kolan. Przez wszystkich wyczekiwanym momentem było światełko do nieba. Zebrani mogli obejrzeć wtedy bardzo spektakularny pokaz sztucznych ogni. Dziękujemy naszemu czytelnikowi Robertowi za udostępnienie filmiku i zapraszamy do obejrzenia.

OBEJRZYJ FILMIK – ŚWIATEŁKO DO NIEBA PODCZAS WOŚP W KOLE – 8 stycznia 2012 r.:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
nefretete
nefretete
12 lat temu

władza sie broni jak może przed kompromitacją

angel
angel
12 lat temu

Te złośliwe komentarz pod artykułami wyraznie pisze Wasza konkurencja a nie zwykli mieszkancy.Ten mlody różowy bufon jest coraz bezczelniejszy i juz tak nadety z tej zawisci że niedlugo chyba eksploduje 🙂 Wielki kumopel Drozdza hehe.

Dziekuje
Dziekuje
12 lat temu

Bardzo obszerna relacja :/ Niech Pan wspomnji że była rekorda liczba mieszkańców wzdłuż całej ulicy Prusa.
Jak pan to napisał w jednym z art. „Miasto upada, szaleje coraz większa bieda i bezrobocie, podatki i obciążenia idą w górę”, a sie okazuje że mieszkańcy pobili rekord w ilość zebranych pieniędzy na WOŚP, więc coś tu jest nie tak, a jak wiadomo bezrobycie było jest i będzie.
I chwała miastu za największą gwiazdę wieczoru jaką był DANZEL, bo to on przyciągnął mieszkańców. Brawa dla Urzędu Miasta i rządzących. Oby więcej takich wydarzen w naszym miescie bylo.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526