Pobili pracownika marketu

Autor: kurier-kolski.pl | 09.01.2012

W czwartek wieczorem do policyjnego aresztu trafiła czwórka mężczyzn podejrzanych o pobicie 35-letniego pracownika jednego z kolskich marketów przy ul. Niezłomnych. Za czyn, którego się dopuścili grozi im do 3 lat więzienia.

W czwartek około godz. 18:00 dyżurny kolskiej Komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu pracownika jednego z kolskich marketów przez grupę mężczyzn. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, którzy ustalili okoliczności zaistniałego zdarzenia oraz rysopisy zbiegłych napastników. W zaledwie kilkanaście minut później, po krótkim pościgu, funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych w Parku Moniuszki. Cała czwórka trafiła do Komendy.

Jak ustalili mundurowi grupa agresywnie zachowujących się mężczyzn, przechodząc obok marketu na ul. Niezłomnych, zaczepiła rozładowujących towar pracowników. Podeszli do nich i jeden z mężczyzn chwycił stojącego na wysokiej rampie kierowcę samochodu ciężarowego. Wówczas pracujący z nim magazynier powiedział, żeby  puścił kolegę, bo go zrzuci. Wtedy mężczyźni skierowali swoją agresję na 35-latka i zaczęli go kopać i uderzać. Uciekli z miejsca zdarzenia dopiero wówczas, gdy ze sklepu wyszli inni pracownicy i wspólnie z kierowcą aktywnie stanęli w obronie napadniętego magazyniera. Pobitemu pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe.

Zatrzymani to mężczyźni w wieku 20- 38 lat. Trójka z nich to mieszkańcy Koła, czwarty pochodzi z gminy Koło. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów pobicia 35-latka, za co grozi im do 3 lat więzienia. Żaden z zatrzymanych nie przyznał się do winy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526