Mieszkańcy Nagórnej żądają zrobienia drogi!

Autor: kurier-kolski.pl | 03.01.2012

Po raz kolejny zniecierpliwieni i zdenerwowani mieszkańcy ulicy Nagórnej w Kole wysłali monit do władz powiatu kolskiego i miasta Koła, radnych powiatowych i miejskich, do wiadomości proboszcza Parafii pw. św.Bogumiła i lokalnych mediów, domagając się szybkiego remontu tej ulicy. Przypomnijmy, że sprawa ta ciągnie się bez efektu od wielu lat, a podczas ostatnich wyborów samorządowych niektóre osoby będące obecnie radnymi miejskimi właśnie na obietnicy remontu Nagórnej dostali od mieszkańców bardzo wiele głosów – i weszli do Rady. I nic! Samochody i piesi ciągle toną w błocie na tak dużej ulicy prawie w centrum Koła!

Poniżej publikujemy przesłany do naszej Redakcji tekst pisma mieszkańców ulicy Nagórnej (pisownia oryginalna):

„Starosta Kolski, Rada Powiatu Kolskiego, Zarząd Powiatu, Burmistrz Miasta Koła, Rada Miasta, Proboszcz Parafii św. Bogumiła, Prasa i TV

Szanowny p.Starosto i inni Włodarze miasta Koła nie rozpisujemy się w pismie, lecz przesyłamy zdjęcia z ulicy Nagórnej w Kole, może to przemówi do wyobraźni naszym włodarzom. Po każdym przejeżdzie samochodem tą ulicą trzeba odwiedzic myjnię samochodową, to skandal  żeby w centrum miasta istniała taka ulicami w takim stanie technicznym, przecież z tej ulicy korzysta znaczna częśc mieszkańców Koła. Zapraszmy na wizję lokalną na tą ulicę. Czy musimy czekac do następnych wyborów żeby nam ktoś obiecał gruszki na wierzbie ? Mamy nadzieję że procedura remontu ulicy nie będzie trwała 10 lat.

Rozżaleni mieszkańcy Koła korzystający z przejazdu ulicą Nagórną w Kole.”

 

Foto: mieszkańcy ul. Nagórnej

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

tinder login, tinder online
tider

Javiereralm
3 lat temu

tinder app , tider
what is tinder

Myronevita
3 lat temu

local girla near me personals
dating sites free

SKANDAL
SKANDAL
12 lat temu

~HAŃBA ~ !!!

koluś
koluś
12 lat temu

Tak to jest jak się ma radnych od brania diet ..Mogę tylko podpowiedzieć,że jest okazja są betonowe płyty z ulicy 3-go maja gdzie jest robiona kanalizacja.Można te płyty wykorzystać na taką ulicę nie będzie błota a płyty zdają egzamin.Tylko władza musi chcieć.

mistyk
mistyk
12 lat temu

Dobrze, ze w końcu poszli po rozum do głowy i napisali też do proboszcza. A swoją drogą proboszcz też się leni, z własnej inicjatywy powinien już dawno temu wymodlić ten kawałek asfaltu.

No własnie
No własnie
12 lat temu

a PCK kiedy wyromontujecie tam znajduję sie przychodnią i tam w ogodzinach południach nie idzie przejechać, zrób w końcu ulce PCK-a.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526